KELIONĖS

Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio. Lao Dzė

Kartais žengti tą žingsnį būna sunku. Sunku, nes reikia išeiti iš savo kasdienybės komforto zonos; sunku, nes kelionės visada apgaubtos nežinomybe; sunku, nes laukia nepatirti skoniai, vaizdai, kalbų šurmulys, emocijos, nuovargis…

Kiekviena kelionė praturtina taip, kaip jokia pamoka ar paskaita už uždarų sienų, perskaityta knyga minkštoje lovoje ar pamatytas filmas namuose prie traškančio židinio. Kelionės įspūdžių ir naujų patirčių nepadėsite į banko sąskaitą. Tačiau tai yra tas turtas, kuris niekada nenuvertės, kurio niekas nepavogs, kurio niekam nepadovanosit, kuris visada liks su Jumis.

Mes keliaujame dažnai. Nežinomybė yra mūsų kasdieninė būsena. Naujų patirčių, įspūdžių, vaizdų, skonių, tradicijų pažinimo alkis veja mus tolyn. Kartais keliaujame čia pat, vos peržengę namų slenkstį, kartais skrendame už jūrų marių, kad surastume tai, kas priklausys tik mums ir drauge su mumis keliaujantiems bendraminčiams. Mes visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką ir parodyti kelią pasiklydusiems, ieškantiems ir trokštantiems pažinti, nes pasaulis nuostabus. Atraskime jį drauge.

x

Mes naudojame slapukus, kad suteiktumėte geriausią internetinę patirtį. Ar sutinkate naudoti slapukus pagal mūsų slapukų politiką?

Sutinku Nesutinku Privatumo centras Privatumo nustatymai