Pirkimo sąlygos ir taisyklės ruošiamos. Jeigu turite klausimų, pageidavimų susisiekite su mumis telefonu (837) 320 756 arba parašykite laišką adresu info@piligrimas.lt

Mokėjimo būdai

Įsigyti keliones mūsų svetainėje galite atsiskaitydami:

  1. Elektronine bankininkyste;
  2. Mokėjimo (debetine ir kreditine) kortele internetu;
  3. Bankiniu pavedimu;
  4. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais mūsų ofise;
  • Grynaisiais pinigais parduotuvėje

Užsisakykite keliones internetu ir atsiskaitykite grynaisiais pinigais Piligrimas ofise, esančiame adresu Vilniaus 74A, Kaunas. Čia galėsite atsiskaityti ir Piligrimo dovanų čekiais.

  • Mokėjimo kortele internetu

Užsisakykite keliones internetu ir atsiskaitykite mokėjimo kortele internetu.

Atsiskaitymas internetu MasterCard, Maestro, Visa, Visa electron ar kitomis mokėjimo kortelėmis. Priimamos debetinės, kreditinės, tiek privačios tiek verslo mokėjimo kortelės.
Sumokėti internetu galima jei mokėjimo kortelėje yra aktyvuota atsiskaitymo internetu galimybė. Tai galite pasitikrinti savo banke.

  • Elektronine bankininkyste

Užsisakykite keliones internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor (DNB, Nordea), Šiaulių bankas, Danske Bank, Citadelė, Medicinos bankas, Paysera.

  • Bankiniu pavedimu

Užsisakykite keliones internetu ir atsiskaitykite pavedimu per elektroninę bankininkystę arba bet kuriame banko padalinyje.

Pavedime prašome nurodyti Piligrimas rekvizitus ir užsakymo numerį, kurį atsiųsime elektroniniu paštu, kuomet užsisakysite kelionę. Apie atliktą apmokėjimą būtinai informuokite elektroniniu paštu info@piligrimas.lt. Nesulaukus apmokėjimo per 3 d.d. užsakymas anuliuojamas.

Rekvizitai apmokėjimui bankiniu pavedimu:

UAB “Kauno piligrimas”
Įmonės kodas: 134073885
Atsiskaitomoji sąskaita: LT16 4010 0425 0315 5710
AB DNB bankas
Banko kodas: 40100