Leiskitės į nepamirštamą kelionę po kvapą gniaužiančius Nepalo kraštovaizdžius, kur kiekvienas žingsnis atskleidžia naujus nuotykius ir kiekvienas vaizdas jus žavi. Kaip keliautojui, Nepalas yra ne tik kelionės tikslas; tai žygių maršrutų, laukiančių tavęs, prieglobstis, siūlantis neprilygstamą gamtos grožio, kultūrinio turtingumo ir dvasinio nušvitimo patirtį.

Nepalas, kuriame yra aukščiausios pasaulio viršukalnės, įskaitant Everesto kalną, siūlo daugybę žygių pasirinkimų, tinkančių visų lygių žygeiviams. Nesvarbu, ar esate patyręs alpinistas, siekiantis didžiausių iššūkių, ar pradedantysis nuotykių ieškotojas, ieškantis sielą jaudinančių įspūdžių, Nepalas turi kažką kiekvienam.

Mūsų siūloma kelionė Nepale - žygis aplink Manaslu – aštuntą aukščiausią viršukalnę pasaulyje. Šis žygis sujungia maršrutą pėsčiomis nelygiu kalnų reljefu su senoviniais vienuolynais, chortenais, maldų vėliavomis, sukuriant vidinės ramybės atmosferą.

Nepalo žavesys viršija natūralų grožį; tai kultūrų, religijų ir tradicijų katilas, praturtinantis kiekvieną jūsų kelionės žingsnį. Kiekviena Nepale praleista akimirka – nuo autentiškos Nepalo virtuvės degustavimo iki dalyvavimo spalvinguose festivaliuose – galimybė pasinerti į kultūrą ir tobulėti.

Nesvarbu, ar ieškote nuotykių, dvasinio nušvitimo, ar tiesiog atitrūkti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio, Nepalas jus pasitinka išskėstomis rankomis. Taigi, užsiriškite batus, supakuokite nuostabos jausmą ir pasiruoškite leistis į gyvenimo nuotykius Himalajų žemėje.