Apie

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas turistus stebina natūraliu gyvenimu. Tai dar turizmo nepaliestas kraštas, kur Jūsų akis džiugins, senove alsuojantys architektūros paminklai.  Ne taip seniai keliautojams atsivėręs Vietnamas (iki 1989 m. šalis buvo izoliuota nuo pasaulio) dar nespėjo nusipudruoti turistams patrauklaus veido.

Vietname yra džiunglių, puikių smėlio paplūdimių, kalnų, kroklių, unikalių tropinių augmenijos parkų. Šiltas klimatas, malonūs, išskirtinai paslaugūs, bet neįkyrūs žmonės, neįprastas vietinių gyvenimo būdas, azijietiškas, prancūziško šarmo turintis maistas, nuostabūs rankdarbiai vilioja keliautojus į šią Pietryčių Azijos valstybę.

Daugiau apie Vietnamą >

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Pilnas šalies pavadinimas – Socialistinė Vietnamo Respublika. Šalies sostinė yra Hanojus(3,3 mln. gyventojų), didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Vietnamo krantus skalaujančios jūros ribojasi su 2 vandenynais – Ramusis ir Indijos.

Šiaurės ir pietų Vietnamo klimatas labai skiriasi, geriausias laikas keliauti po visą Vietnamą – nuo lapkričio iki balandžio mėn. Šiaurėje yra du sezonai: vėsesni – sausas (nuo lapkričio iki balandžio) ir karštasis lietingas sezonas (nuo gegužės iki spalio). Centrinėje Vietnamo dalyje žiemos (nuo gruodžio iki vasario) yra vėsesnės ir lietingesnės. Centrinėje Vietnamo dalyje esančiose aukštumose, klimatas yra panašus į pietinių regionų, bet žiemos metu gali nukristi gerokai žemiau nulio. Pietuose oras yra karštas ir drėgnas visus metus, ypač nuo vasario iki gegužės. Liūčių sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio.

Trumpai:

  • VIETNAMAS: SAULĖTASIS VIETNAMAS
  • Aktyvumo lygis: Vidutiniškas
  • Grupės dydis: Maža grupė
  • Aplankomos vietos: Hanojus, Halongas
  • Veiklos: Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Pažintinė/ kultūrinė
  • Trukmė: 15 d.
  • Kaina: 1,430.00€
Užsakyti