Apie

Tailandas – viena spalvingiausių, įdomiausių bei draugiškiausių turistams vietų Pasaulyje! Tailandas yra Pietryčių Azijoje, išsidėstęs Indokinijos ir Malakos pusiasaliuose. Vakaruose krantus skalauja Andamanų jūra, o rytuose – Siamo įlanka (Pietų Kinijos jūros dalis). Tailando teritorija nusidriekusi iš šiaurės į pietus (didžiausias atstumas – 1 860 km). Apie 10 % teritorijos užima miškai. Šiaurinėje dalyje daugiausia tropiniai, o pietuose, kur žymiai didesnis oro drėgnumas, vyrauja tropiniai visažaliai miškai. tailande derlius nuimamas kelis kartus per metus, o turizmo sezonas tęsiasi ištisus metus.

Norite pažinti Tailandą? Jūsų laukia klasikinis turas po garsiausias šalies vietas, aplankant visas įžymybes, o po tokios intensyvios kelionės programos – poilsis viename garsiausių Tailando paplūdimių.

Daugiau apie Tailandą >>

Tailandas – tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide… Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis. Ieškantiems egzotikos, rekomenduojame vykti į Tailando šiaurę, kur labiausiai išsaugotos tradicijos, arba į Kančanaburį, užsisakant ekskursiją Kvai upe per džiungles. Čia pajodinėsite drambliais per džiungles, plauksite bambukiniais plaustais ir pasimaudysite po nuostabaus grožio kriokliais. Norintys pailsėti, gali rinktis poilsį žemyno kurortuose (Patajoje, Hua hin) arba salose (Pukete, Samui (Koh Samui), Samet (Koh Samet) ir Čang (Koh Chang)). Daugelis vykstančiųjų į Tailandą derina poilsį su pažintine programa ir renkasi pažintines – poilsines keliones arba įsigyja poilsinę kelionę ir vietoje perka ekskursijas.

Geografija: Teritorija – 517 000 kv. km. Tailandas išsidriekęs iš šiaurės į pietus, atstumas nuo šiauriausio iki toliausio taško pietuose sudaro 1860 km. Žemėlapyje Tailandas primena dramblį su ištiestu straubliu Malaizijos pusiasalio link. Tailando pakrantė driekiasi 2710 km. Ją skalauja Siamo įlanka (Pietų Kinijos jūros dalis) ir Andamanų jūra. Tailandas taip pat turi šimtus salų.

Klimatas: Tailande vyrauja – drėgnas tropinis klimatas su stipriais musonais. Šiauriniame, šiaurės – rytų ir vidurio Tailande būna trys sezonai, o pietiniame – du. Birželio – spalio mėnesiais vyrauja sausas ir drėgnas sezonas. Šiuo laikotarpiu vyrauja dažni lietūs. Jie prasideda netikėtai ir praeina po valandos ar pusantros. Šiuo periodu turizmas įmanomas, nes lietūs trumpi, o susidariusios balos išdžiūsta per pusvalandį. Spalio – gegužės mėnesiais vyrauja sausas sezonas, kuris prasideda nuo žemos temperatūros ( 26 C – 28 C ), ir baigiasi karštuoju sezonu ( kovas – gegužė ). Pataja laikoma viena sausiausių vietų Tailande. Čia iškrenta mažiausiai kritulių per metus. Tuo metu kai Bankoke ir jo apylinkėse lyja, Patajoje sausa ir šviečia saulė.

Trumpai:

  • Veiklos: Buriavimas, Įvairūs nuotykiai, Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros
  • Trukmė: 14 d.
  • Kaina: 1,998.00€
Užsakyti