Apie

Turistinis žygis Centrinio Pamyro kalnuose greta smaragdinių ežerų, nuotykių mėgėjams, gali būti įvardinama kaip pati įdomiausia ir gražiausia kelionė pasaulyje. Pamyro kalnai garsėja kaip 4 aukščiausia kalnų grandinė pasaulyje. Aukštasis Pamyras yra savotiškas „mazgas“, surišantis didžiules kalnų grandines: Pamyro Alay ir Fann kalnus vakaruose, Tian Šanio grandinę šiaurės rytuose, Karakorumo kalnagūbrį pietryčių pusėje, Kunlun Šaną rytuose (Kinija) ir Hindukušas pietuose.

Kelionė į Centrinio Pamyro kalnus, esančius šalia smaragdinių ežerų, yra nepaprasta patirtis gamtos ir nuotykių mylėtojams. Žygis čia yra ne tik įdomus, bet ir magiškas – leidžiantis pabūti su savimi, su bendraminčiais, mėgautis ramybe, gamta ir neįtikėtinai nuostabiais peizažais. Ši nuotykių pilna kelionė ves jus per nepaprastai gražius kalnų slėnius, kuriuose jūs žygiuosite tarp snieguotų viršūnių, kylančių iš daugiau nei 6000 metrų aukščio, ir smaragdinių kalnų ežerų. Tai ne tik fizinis iššūkis, bet ir dvasinio pasitempimo patirtis, leidžianti susitikti su gamta iš arti ir pajusti jos galią bei grožį. Ši kelionė, tai išskirtinė galimybė atsidurti toli nuo kasdienybės ir leisti savo sielai atsipalaiduoti nuostabiame gamtos prieglobstyje.

Piligrimo žygis vykdomas Pamiro nacionalinio parko teritorijoje, Tadžikija. Tai stebuklingas gamtos rojus, esantis Badachšano kalnų autonominiame regione. Šis autonominis regionas, užimantis 45% šalies teritorijos, yra istoriškai turtingas ir kupinas nepaliestos gamtos grožio. Ši teritorija yra žinoma dėl savo impresyvaus kalnų peizažo, plačios Pamyro kalnų grandinės, įspūdingų aukščiausių viršūnių ir kristalinių upių vandenų. Badachšano regionas taip pat yra žinomas dėl savo istorijos, kultūros ir unikalaus paveldo. Čia gyvena skirtingos etninės grupės, kurių kultūros ir tradicijos yra įdomios ir turtingos. Regionas taip pat garsėja retais ir vertingais mineralais, įskaitant turkisą, rubinus ir smaragdus, kurie yra vietinės ekonomikos dalis. Nepaisant savo natūralaus grožio, Badachšano regionas, Tadžikija taip pat susiduria su iššūkiais, susijusiais su skurdu ir ekonomine plėtra. Nepaisant šių iššūkių, regionas lieka vienu iš labiausiai nuostabių vietų pasaulyje, į kurią verta atvykti norintiems atrasti gamtos stebuklus ir susipažinti su įvairia kultūra bei tradicijomis.

Pamyro nacionalinis parkas, kuriame jūs žygiuosite savaitę laiko, žavi nepakartojamais kalnų peizažais, įspūdingais upių slėniais ir švariais ežerų vandenimis. Tai unikalus regionas, kuriame galima atrasti įvairių rūšių retus augalus ir gyvūnus, taip pat stebėti paukščius, migruojančius per šį nepakartojamą kraštovaizdį. Pamyro nacionalinis parkas yra ne tik gamtos globojamas kampelis, bet ir puiki vieta žmonėms, norintiems tyrinėti ir mėgautis neįprastu gamtos grožiu bei ramumu. Tai vieta, kurioje susilieja žmonės su gamta, o kiekvienas žingsnis primena apie mūsų planetos nuostabią įvairovę ir unikalumą.

Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.

Žygis Aukštąjame Pamyre

Tadžikija arba Tadžikistanas, kurios perlas – Pamyro kalnai – garsėja kaip 4 aukščiausia kalnų grandinė pasaulyje. Aukštasis Pamyras yra savotiškas „mazgas“, surišantis didžiules kalnų grandines: Pamyro Alay ir Fann kalnus vakaruose, Tian Šanio grandinę šiaurės rytuose, Karakorumo kalnagūbrį pietryčių pusėje, Kunlun Šaną rytuose (Kinija) ir Hindukušas pietuose.

Aukštasis Pamyras – aukščiausių Pasaulio kalnų, nuostabių kraštovaizdžių ir turkio spalvos ežerų šalis, kurios nepaliesta gamta pavergia keliautojų širdis nuo pačių pirmųjų minučių. Pamyre yra vienas aukščiausių pasaulyje ir ilgiausių pasaulyje žemyninis ledynas – Fedčenko (75 km). Antras pagal aukštį pasaulyje garsus, gražus ir kerintis Pamyro greitkelis (Akbaytal perėja 4655 m). Pamyras – unikali vieta, kur savo kultūrinius pėdsakus paliko įvairios tautybės ir gentys – nuo ​​skitų, arijų, Sogdianos ir Baktrijos karalysčių iki pagonių Arianos Vaijos genčių, kurios plėšė karavanus, judančius Šilko keliu, kuris jungė Kiniją su Europa.

Žygis Centrinio Pamyro kalnuose greta smaragdinių ežerų, gamtos ir nuotykių mėgėjams, gali būti įvardinama kaip pati įdomiausia ir gražiausia kelionė pasaulyje. Ši kelionė jus nuves į neapsakomo peizažo slėnius, kuriais jūs keliausite apsupti snieguotų, daugiau negu 6000 metrų aukščio, viršūnių ir įvairių atspalvių kalnų ežerų.

Šiame žygyje vienu metu galėsite mėgautis Alpių pievų spalvomis ir ledynų perėjomis, o visa tai užbaigti aplankydami svetingus vietinius piemenis, kurie visada pasiruošę nuoširdžiai pabendrauti ir pasiūlyti jums jogurto ar arbatos.

Trumpai:

 • Kelionės trukmė: 15 dienų | 14 naktų
 • Data: 2024 Rugpjūčio 14-28; Rugsėjo 6-20
 • Išvykimas / grįžimas: Dušanbė
 • Grupės dydis: iki 12 žmonių
 • Žygio vieta: Centrinis Pamyras
 • Žygio dalies trukmė: 7 dienos, 6 nakvynės palapinėse
 • Atstumas pėsčiomis: ±110 km
 • Fizinis įvertinimas: vidutinis/ištvermingas
 • Aukščiausias taškas: 4600 m
 • Aukščiausia stovykla: 4510 m prie Zarosh ežero
 • Veiklos: Kalnų žygiai
 • Trukmė: 15 d.
 • Kaina: 2600€
 • Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Užsakyti

Rekomendacijos

Gailius Pamyras 23

Ten stars! Jau trečia mano kelionė ir visos suorganizuotos tobulai. Gyvenimo nuotykiai :)

Gailius