Apie

Poilsis Egipte. Mūsų išieškotas pasiūlymas – atostogos Taboje! Tai kelialapis į kerintį kraštovaizdžio kraštą, kuriame saulė šviečia ištisus metus. Sinajaus kalnai, auksinio smėlio paplūdimiai ir mėlyna mėlyna Raudonoji jūra suteiks poilsio jūsų sielai, atgaivins jūsų kūną ir padės atsipalaiduoti.

Kelionės datos: 2019 lapkritis – 2020 kovas.

Kelionė iš Kauno aviakompanijos Ryanair tiesioginiu reisu iš/į Eilato oro uostą Izraelyje. Skrydžiai vykdomi 2 kartus savaitėje sekmadieniais ir ketvirtadieniais. Keliaujantys pasirenka datą pagal pageidavimą.

Pervežimas: iš Eilato Ramono oro uosto į Egipto viešbutį (apie 50 km), trukmė apie 1 val.

Apgyvendinimas: 7 naktims pasirinktame viešbutyje, dviviečiame kambaryje. Maitinimas – viskas įskaičiuota.

Atostogos Taboje – tai kelialapis į kerintį kraštovaizdžio kraštą, kuriame saulė šviečia ištisus metus. Sinajaus kalnai, auksinio smėlio paplūdimiai ir mėlyna mėlyna Raudonoji jūra suteiks poilsio jūsų sielai, atgaivins jūsų kūną ir padės atsipalaiduoti.

Kelionės datos: 2019 lapkritis – 2020 kovas.

Taba kurortas, esantis Raudonosios jūros Aqaba įlankoje Egipto ir Izraelio pasienyje randasi tikrai įspūdingame kraštovaizdyje. Ekskursijos į netoliese esančią Zaman pilį metu turėsite neeilinę galimybę savo akimis apžvelgti net keturias šalis – iš čia matosi Izraelis, Jordanija, Saudo Arabija ir Egiptas. Spalvotas kanjonas suteiks jums galimybes pasijusti tikru gamtos tyrinėtoju. „Marriott Taba Heights Red Sea Resort“ laukia turistų siūlydamas dienos išvykas į savo terapinį druskos urvą, kuris yra ideali vieta prabangiam atsipalaidavimui.

Temperatūra Taboje: lapkričio mėn. 26-30 C, gruodžio 22 – 26 C, sausio 20 – 23 C, vasario 22 – 25 C, kovą 24 – 28 C. Vandens temperatūra Raudonojoje jūroje 21 – 24 C.

Iš Tabos organizuojamos ekskursijos po Egiptą (Kairą, Liuksorą, šv Katerinos vienuolyną), į Izraelį (Jeruzalę, Negyvąją jūrą) ir į Jordaniją (Petrą, Wadi Rum dykumą).

Trumpai:

  • Poilsis Egipte – TABA Kurortas
  • Aktyvumo lygis: Lengva
  • Maža grupė: 2 asm.
  • Trukmė: 7 d.
  • Kaina: 390.00€
Užsakyti