Apie

Pietų Korėją, galime drąsiai vadinti paslaptinguoju Azijos lobiu.

Gerai žinoma ir girdėta, tačiau mažai pažįstama šalis vilioja nepaliesta laukine gamta ir kruopščiai išsaugotos senosios Rytų tradicijos, kurios čia gyvuoja kartu su klęstinčiomis naujųjų laikų technologijomis. Įdomu? Tuomet kviečiame junktis prie šios kelionės! Būkite atviri naujoms patirtims, naujoms galimybėms, naujiems žmonėms, naujai kultūrai, naujam maistui… Nesistenkite suplanuoti visko, pasiruošti visoms įmanomoms situacijoms, nes bet kuriuo atveju Pietų Korėja jus nustebins ir tai bus neabejotinai geriausia kelionės dalis.

Daugiau apie Pietų Korėją>>

Pietų Korėjos teritoriją daugiausiai sudaro kalvos ir kalnai. Nemaža dalis žemės ariama. Žemumos, kurių daugiausia yra vakaruose ir pietryčiuose, sudaro tik apie 30 % viso žemyninio ploto. Pietų Korėjos teritoriją galima suskirstyti į 4 pagrindinius regionus: rytinį su aukštais kalnais ir siauromis pakrantės lygumomis, vakarinį plačių pakrančių lygumų regioną su upės baseinais ir kalvomis, pietvakarinį, su kalnais bei slėniais, bei pietrytinį, kur dominuoja platūs Nakdongo upės baseinai.

Prie vakarinių ir pietrytinių Pietų Korėjos pakrančių stūkso apie 3 tūkstančius salų, kurių didžioji dauguma mažos ir neapgyvendintos. Čedžu, 1845 km² ploto sala, esanti 100 km nuo pietinio kranto, yra didžiausia valstybei priklausanti sala. Saloje taip pat yra aukščiausia P. Korėjos viršūnė – 1950 m virš jūros lygio esantis neveikiantis ugnikalnis Halasanas. Labiausiai į rytus nutolusios salos – Ulelendo ir Liankūro uolos (Korėjoje vadinamos Dokdo), piečiausios – Marado ir Sokotros uolos.

Šaliai būdingas drėgnas žemyninis klimatas ir drėgnas subtropinis klimatas. Klimatui įtaką daro Rytų Azijos musonas. Vasarą iškrinta daugiau kritulių, ypač esant mėnesį trunkančiai džangmai (장마), kuri prasideda birželio gale. Žiemos gan šaltos, o vasaros gan karštos: Seule vidutinė sausio temperatūra svyruoja nuo −7 °C iki 1 °C, o vidutinė rugpjūčio temperatūra – nuo 22 °C iki 30 °C. Žiemos šiltesnės ties pietų pakrante ir gerokai šaltesnės kalnuotose vietovėse. Į pietinius krantus vasarą dažnai atkeliauja taifūnai, sukeliantys didelius vėjus ir smarkų lietų. Vidutinis metinis kritulių kiekis svyruoja nuo 1370 milimetrų Seule iki 1470 milimetrų Busane.

Trumpai:

  • Veiklos: Pažintinė/ kultūrinė
  • Trukmė: 10 d.
  • Kaina: 2,580.00€
Užsakyti