Apie

Vaizdingas ir turiningas maršrutas vingiuoju keliu, kuris dar vadinamas Rojaus keliu. Kelionės metu Jus sups nuostabi gamta, upių tėvo Nemuno draugija ir didingos pilys! Šis maršrutas rekomenduojamas tiems, kuriuos domina istorija, gamta bei architektūra. Kelionė neprailgs, nes nebus ilgų važiavimų, o sustojimai bus gana dažni.

Ryte išvykimas iš Kauno. Pirmasis sustojimas Raudondvario dvare, kur lauks žavingoji grafienė Rozalija. Grafienė papasakos apie  dvarą, grafus Tiškevičius, jų gyvenimo spalvas ir atspalvius, meilės istorijas, intrigas, viltis ir neviltis. Pasirinkus ekskurisja su puodeliu kavos, grafienė savo svečius pakvies į Oranžeriją, kur pavaišins karštu kavos puodeliu ir gardžiu šokoladiniu pyragu.

Vėliau kelionę tęsiame link Seredžiaus. Šio miestelio vakarinėje pusėje išlikęs XIII a. piliakalnis, dar vadinamas Palemono kalnu. Pilies, deja, čia jau nėra, bet istorija mena, kad čia stovėjusi Pieštvės pilis, kurią kryžiuočiams pavyko sudeginti tik sugriovus Kauno pilį.

Netoliese, kalvų apsuptyje įsikūrusi Veliuona. Sakoma, kad tai viena seniausių Lietuvos gyvenviečių. Pasak istorinių šaltinių Veliuonoje lankėsi, kovojo ir mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas, o nedidukę baltą bažnyčią fundavo Vytautas Didysis. Veliuonuoje akį traukia ir įspūdingo dydžio tulpmedžiai bei gilią mintį užkodavusi deivės Veliuonos skulptūra.

Raudonės pilis atvykusiuosius pasitinka 33.5 m aukščio bokštu ir mokyklos skambučiu. Tai vienintelė pilis Lietuvoje, kurioje veikia mokykla. Užlipus į pilies bokštą bus galima pasigrožėti įspūdinga Nemuno panorama.

Paskutinė mūsų kelionės stotelė – Panemunė. Šią gyvenvietę garsina Panemunės pilis, kartais dar vadinama Vytėnų arba Gelgaudų pilimi. Ne kartą rekonstruota ir perstatyta XVII a. pilis šiandien plačiai atvėrusi duris naujam gyvenimo dvelksmui – čia nuolat vyksta parodos, renginiai, šurmuliuoja amatų turgelis, o pilyje įsikūręs viešbutis ir restoranas yra įrašyti į geriausių Europos viešbučių sąrašą.

Trumpai:

  • Aktyvumo lygis: Laisvalaikio
  • Vidutinė grupė: 30
  • Trukmė: 1 d.
  • Kaina: 23.00€
Užsakyti