Apie

Meksika – keliautojų rojus, kuriame galima atrasti įspūdingus kontrastus: tiek išdžiūvusius peizažus, tiek apsnigtas vulkanų viršūnes, senovės griuvėsius, industrinius miestus, laiko pakeistus kolonijinius miestelius, kurortus, paplūdimius ir žavią florą bei fauną.

Ieškantiems nuotykių ir egzotikos, rekomenduojame keliauti per šalį, aplankant senovinius actekų ir majų civilizacijos paminklus, didžiuosius kolonijinius miestus, įkurtus ankstesnių civilizacijų miestų vietoje, ugnikalnius, Sierra Madre kalnus, krioklius, kanjonus. Daugelis šių objektų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Meksika pagal užimamą plotą ir gyventojų skaičių įeina į pirmąjį didžiausių pasaulio šalių dešimtuką. Šalies sostinė Meksikas – tarsi civilizacijų istorijos muziejus, kuriame galima išvysti per 1400 architektūros ir istorijos paminklų. Mieste yra priskaičiuojama daugiau nei 160 muziejų, per 100 meno galerijų, o apylinkėse – net 10 archeologinių zonų.

Norintiems atsipalaiduoti, pasimėgauti kokteiliais, saule, šiltu žydru vandeniu, koralais ir paplūdimiais siūlome rinktis Kankuno, Cozumel salos, Playa del Carmen ar kitus Riviera Maya, Karibų jūros pakrantės kurortus. Dauguma vykstančiųjų į Meksiką derina poilsį su pažintine programa ir užsisako pažintines-poilsines keliones, kai kelionės pradžioje patirtų įspūdžių gausybę subrandina vėliau ilsėdamiesi paplūdimyje.

Pažintinė – poilsinė kelionė į paslapčių kupiną egzotiškąją Meksiką kurioje aplankomos 10 įspūdingų vietovių, įtrauktų į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Turas po šalį su rusakalbe grupe. Baigus 9 dienų ekskursinę programą, keliautojų laukia nepamirštamas poilsis viename iš garsiausių pasaulyje Kankuno kurorte arba Cozumel saloje Karibų jūroje.

Meksika yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Ji Šiaurės Amerikos žemyne tęsiasi nuo šiaurės vakarų į pietryčius daugiau nei 3000 km, susiaurėdama ties Tehuantepeko sąsmauka pietuose ir besitęsdama į šiaurės rytus Jukatano pusiasaliu. Šiaurėje Meksika ribojasi su JAV, pietryčiuose su Gvatemala ir Belizu, Ramiuoju vandenynu vakaruose, Karibų jūra bei Meksikos įlanka rytuose.

Meksikos pakrantės ilgis – 9330 km. Kalifornijos įlanka skiria pagrindinę dalį nuo Kalifornijos pusiasalio. Didžiąją dalį šalies paviršiaus užima kalnai, tačiau čia yra ir tropinių miškų, ir saulės išdegintų dykumų. Centrinėje šalies dalyje esančio Meksikos kalnyno šiaurėje vyrauja pusdykumės ir dykumos. Aukščiausia jos vieta – Orisabos ugnikalnis (5700 m), žemiausia – Salados lagūna (-10 m). Ilgiausia Meksikos upė yra Bravo del Nortė (1906 km, bendras ilgis – 3003 km).

Šalis užima beveik 2 mln. km² plotą ir yra 5-ta iš didžiausių Amerikų žemynų valstybių ir 14-ta tarp didžiausių nepriklausomų valstybių pasaulyje. Šalyje gyvena apie 121,7 mln. gyventojų ir tai yra didžiausia pagal gyventojų skaičių ispaniškai kalbanti valstybė bei 12-a pagal gyventojų skaičių pasaulyje. Meksika yra federacija, sudaryta iš 31 valstijos ir sostinės Meksiko.

Apgyvendinimas

Hostal De La Noria nutolęs tik 2 kvartalus nuo Oaxaca Katedros ir Zócalo Aikštės. Viešbutis turi jaukų vidinį kiemelį, nemokamą internetą registratūroje ir žavią stogo terasą, su vaizdu į miestą.

Kokio dydžio reikalinga grupė, norint keliauti pagal šią programą?

Garantuotas išvykimas nors ir 1 keliautojui. Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės.

Ar galima pasirinkti kuriame Meksikos kurorte poilsiauti?

Siūlome poilsį Kankune, taip pat galime pasiūlyti ilsėtis Cozumel saloje arba Playa del Carmen kurorte (Riviera Maya). Kaina – pagal atskirą užklausimą.

Ar galima užsakyti papildomų ekskursijų?

Galima užsisakyti papildomą 1 dienos ekskursiją iš Meksiko į sidabro sostinę Taxco ir “amžinojo pavasario” miestą Kuernavaką – kaina 119 Eur (su papildoma nakvyne Meksiko viešbutyje ir pietumis, rusakalbiu gidu). Renkantis šią ekskursiją, išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau nurodytų datų.

Ar galima prasitęsti kelionę?

Pagal pageidavimą galima pratęsti poilsį prie Karibų jūros kelioms dienoms. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.

Trumpai:

  • MEKSIKA: GRAN MEXICO
  • Aktyvumo lygis: Vidutiniška
  • Maža grupė: nuo 2 asm.
  • Veiklos: Autosporto varžybos, Buriavimas, Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros, Žvejyba
  • Trukmė: 14 d.
  • Kaina: 1,655.00€
Užsakyti