Apie

Marokas – tai durys į Sacharą – didžiausią dykumą pasaulyje. Tai šalis, kuri pakeri savo paslaptingu žavesiu. Tyrinėkite Maroko imperatoriškuosiuos miestus ir gėrėkitės šalies ypatingai turtingomis muzikinės, šokių ir meno kultūros tradicijomis. Keliaukite po Žemuosiuos Atlaso kalnus bei oranžines Sacharos kopas. Pajuskite senovinio Maroko dvasią vaikštinėdami po vieną svarbiausių miestų Islamo meno pasaulyje Marakešą, pajuskite rytietišką dvasią spalvinguose arabiškuose turguose, atraskite vidurmažišką Fese, pasigrožėkite UNESCO saugomą Meknesą. Rytietiškais prieskoniais pagardinti patiekalai, saldžioji mėtų arbata, margasplaviai miestai ir nuoširdūs žmonės išliks ilgam atmintyje.

 

Marokas – nepaprasta šalis, kurioje gamta sujungė auksinius paplūdimius, žydruosius Viduržemio jūros, Atlanto vandenyno vandenis, kalnus apsnigtomis viršūnėmis, smėlėtas Sacharos kalvas ir sraunias upes ant kalnų tarpeklių dugno, sidabru žėrinčius krioklius, kedrų miškus ir giraites, kuriuose auga apelsininiai medžiai. Peizažai pritrenkiančiai įvairialypiai – čia galima pamatyti „visą pasaulį“.

Visa tai daro Maroką patrauklų egzotikos mėgėjų gretose. Kartu su šiuolaikiškais kurortais galima pamatyti buvusių imperijų didybe vaizduotę pritrenkiančius senovinius miestus, berberų gyvenvietes, beduinus ir dykumų oazes. Čia kiekviename mieste galima rasti senovinius minaretus, puikius rūmus ir sodus su fontanais, sultonų kapavietes, bazilikas ir archaiškus griuvėsius, saugančius praėjusių amžių paslaptis. Žmonės svetingi ir įvairialypiai. Tai ir nuostabus rytietiškų pasakų pasaulis, ir puiki vieta ekstremaliam poilsiui: trekingui, įkopti į aukščiausią Šiaurės Afrikos tašką – Džebel Tubkal (4167 m), kelionėms į dykumą ir daug kito.

Marokas plyti šiaurės vakarų Afrikoje ir ribojasi su Alžyru rytuose, Vakarų Sachara pietuose, Atlanto vandenynu vakaruose (šalia Kanarų salų), šiaurėje ties Gibraltaro sąsiauriu jo krantus skalauja Viduržemio jūra. Gibraltaro sąsiauris Maroką skiria nuo Europos. Šalies centre ir į pietus tęsiasi Atlaso kalnai, šiaurėje – Rifo kalnai.

Trumpai:

  • MAROKAS: BERBERŲ ŽEMĖ
  • Aktyvumo lygis: Lengva
  • Maža grupė: nuo 2 asm.
  • Veiklos: Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros
  • Trukmė: 8 d.
  • Kaina: 1,315.00€
Užsakyti