Apie

Jūs stovite Užsraustajame mieste, kuris 500 metų buvo Kinijos imperatorių rezidencija, po Jūsų kojomis – Didžioji Kinų siena, Jūsų akys mato 8000 Terakotos karžygių ir jų žirgų armiją, o Jūsų plaukus glosto vėjas, plaukiant kruizu Li upe. Visa tai Jums gali pasiūlyti – Kinija. Taip pat lankysitės Siane, Šanchajuje, Sudžou bei Hangdžou. Tai tik dalis Jūsų laukiančių įspūdžių šioje kelionėje.

PAPILDOMA INFORMACIJA: Maršrutas ir trukmė gali būti derinami pagal keliautojo poreikius

Daugiau apie Kiniją>

Atskirų Kinijos regionų geografinės ir klimatinės charakteristikos labai skiriasi. Geltonosios ir Rytų Kinijos jūrų pakrančių aliūvinės lygumos gausiai apgyvendintos, o Vidinės Mongolijos kraštovaizdyje dominuoja stepės. Pietų Kinijoje daug kalnų. Centro rytuose išsidėsčiusios dviejų didžiausių Kinijos upių – Huanghe ir Jangdzės – deltos. Kitos didelės upės – Sidziangas, Mekongas, Brahmaputra ir Amūras. Vakaruose iškilę dideli kalnų masyvai, visų pirma Himalajai, taip pat aukštos plokštikalnės, dykumos (Gobio dykuma). Nuo kaimyninių valstybių Kiniją skiria įvairios gamtinės kliūtys: rytuose ir pietryčiuose jūros (Geltonoji jūra, Rytų Kinijos jūra ir Pietų Kinijos jūra), pietuose, pietvakariuose, vakaruose ir šiaurės vakaruose – aukšti kalnų masyvai, šiaurėje – stepės ir dykumos, o šiaurės rytuose – upės (Amūras ir Usūris).

Viena pagrindinių ekologinių problemų yra dykumų plėtimasis. Smėlio audros kiekvieną pavasarį siaubia šiaurės Kiniją, paskui pereina į Taivaną, Korėją, Japoniją.

Trumpai:

  • Aplankomos vietos: Pekinas,  Sianas, Guilinas, Šanchajus , Sudžou.
  • Veiklos: Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros
  • Trukmė: 10 d.
  • Kaina: 1,820.00€
Užsakyti