Apie

Ši kelionė sutalpins viską – istoriją, religiją, pramogas, architektūrą, legendas bei poilsį.

Izraelis – bene viena iš turtingiausių valstybių pagal savo istorinį, religinį bei kultūrinį palikimą. Šioje kryžkelėje tarp žemynų įsikūręs Izraelis visada buvo imperijų bei religijų susitikimų vieta. Kiekvienas keliautojas čia ras tai, kas jiems prie širdies. Čia meldėsi piligrimai, kardais mojavo kryžiuočiai, o dabar lyg magneto traukiami čia atvyksta keliautojai iš viso pasaulio, kurie laiko Izraelį šventa vieta.  Tai namai visiems, čia ir musulmonai, ir žydai, ir krikščionys atranda sau ramybę. Na, o nebūtina būti tikinčiu, jog pamiltum Izraelį 🙂 Čia apstu įvairiausių pramogų, istorinių relikvijų bei unikalios gamtos.

Daugiau apie Izraelį>

Izraelis – valstybė Artimuose Rytuose, prie Viduržemio jūros. Šiaurėje ribojasi su Libanu, rytuose su Sirija ir Jordanija, pietuose ir pietryčiuose su Egiptu. Krantus skalauja trys jūros: Viduržemio, Raudonoji, ir Negyvoji.
Vasara paprastai būna ilga, šilta ir sausa (nuo balandžio iki spalio mėn.). Žiema būna švelni (nuo lapkričio iki kovo mėn.), kalnuotuose šalies rajonuose – šiek tiek šaltesnė ir sausesnė. Didžioji dalis kritulių iškrenta lapkričio – vasario mėnesiais šiauriniuose ir centriniuose rajonuose. Šiauriniuose rajonuose kartais sninga. Vasarą iš Arabijos Sinajaus dykumų pučia karšti, sausi vėjai.
Izraelis – kontrastų šalis, kurioje vos 200 km spinduliu galima išvysti įvairių gamtovaizdžių: saulės išdegintas dykumas, žydinčius derlingus slėnius ir sniegu padengtas kalnų viršūnes, istorinius miestus ir net 3 jūras.

Trumpai:

  • Aktyvumo lygis: Vidutiniška
  • Maža grupė: nuo 2 asm.
  • Veiklos: Įvairūs nuotykiai, Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros
  • Trukmė: 8 d.
  • Kaina: 970.00€
Užsakyti