Apie

Val di Fiemme slėnis Trentino regione siūlo daugybę galimybių kalnų mėgėjams! Ši kelionė yra skirta gamtos mylėtojams, kurie mėgsta lengvus pasivaikščiojimus gamtoje, norintiems prisiliesti prie kalnų žygių, išbandyti nestačius kalnų takelius arba tiesiog norintiems gerai praleisti laiką nuostabioje gamtos apsuptyje ir pailsėti kalnų draugijoje. Čia mes nekalbame apie sudėtingus žygius, sniegbačius ar žygius aukštai sniege! Kasdieniai pasivaikščiojimai su Alpių gidu, atrandant dolomitinius takus įspūdingame Val di Fiemme slėnyje priešais nuostabųjį Pale San Martino. 

Kelionė prasidės tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Bergamo, Italijoje ir 3 valandų trukmės pervažiavimu į Alpių kalnus Trentino regione. Apsistosite jaukiame 4* italų šeimos viešbutyje, kuris ir bus jūsų bazė savaitės trukmės nuotykiams. Kiekvieną rytą viešbutyje jus pasitiks kalnų gidas, su kuriuo žygiuosite skirtingus maršrutus kasdien. Keletą dienų numatyta skirti pasivažinėjimams elektriniais kalnų dviračiais, kurių pagalba aplankysite dar platesnę slėnio dalį ir atrasite dar daugiau nepažintų vietelių. Viešbučio restoranas rūpinsis jūsų pusryčiais ir užtikrins, kad po dienos nuotykių neliktumėte alkani su kelių patiekalų sočiomis itališkomis vakarienėmis. Mūsų išrinktame viešbutyje yra jaukus SPA, kuriame galėsite ilsėtis ir atgaudinėti jėgas tiek pirtyse, tiek vidiniame ir lauko baseinuose ar sukūrinėje vonioje.

Šioje kelionėje kasdien žygiuosite naujais maršrutais, kaskart sugrįždami nakvynei į savo viešbutį. Numatyti žygiai atvers jums beribius kraštovaizdžius o jų sudėtingumo lygis svyruoja nuo lengvo iki vidutinio, tačiau jie tinka visiems. Kai kurie maršrutai eina į kalnų namelius, kuriuose pietums gali būti patiekiami gardūs tradiciniai patiekalai – viskas priklausys nuo jūsų
Nuostabus ir komfortiškas poilsis didingų kalnų apsuptyje primins, kad esate laisvi Gamtos vaikai bei užtikrins jūsų sielos ir kūno atgaivą!

Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.

Leiskitės į savo vieną pirmųjų nuotykių Italijos Alpėse vasarą! Atraskite kvapą gniaužiantį Dolomitų grožį kerinčiame Val di Fiemme slėnyje Trentino regione!Prisijunkite prie mūsų nepamirštamos savaitės trukmės kelionės, kupinos jaudinančių dienos žygių, lengvų pasivažinėjimų dviračiais ir nepakartojamų akimirkų gamtoje!
Piligrimo žygiai Alpėse! Esate pasirengę sudalyvauti viename pirmųjų savo kalnų žygių? Prisijunkite prie Piligrimo buriamų grupelių, kur mūsų patyrusių kalnų ekspertų pagalba, pradedantieji gamtos mylėtojai virsta savimi pasitikinčiais žygeiviais. Jūs taip pat būsite sužavėti dramatiško Dolomitinių Alpių kraštovaizdžio, įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Šios kelionės programos akcentai:
– 4 dieniniai žygiai pėsčiomis: vaikščiosite kalnų takais ir vešliais slėniais su patyrusiu kalnų gidu. Nuo nuostabaus saulėtekio Val di Fiemme slėnyje iki pasislėpisų Alpinių ežerų – kiekviena diena žada naujus nuotykius.
– 2 dienos kalnų apsuptyje su eMTB dviračiais: atrasite Dolomitus ant dviejų ratų ir be vargo įveiksite sudėtingesnį kalnų slėnio keliuką su aukščiausios kokybės elektriniais MTB dviračiais. Išmoksite važiuoti Alpių pievose ir miškuose esančiais keliukais, vaizdingais maršrutais, kad patirtumėte tikrąsias Alpes dviračiu.
– Tipiškas ir nuoširdus italų svetingumas: savaitę laiko gyvensite patogiame 4 žvaigždučių italų šeimos viešbutyje, didingų Alpių apsupty.
– Mėgaukitės pasaulinio garso itališkos virtuvės šedevrais – į mūsų kelionės pasiūlymą įeina ne tik sotūs pusryčiai, bet ir gurmaniškos vakarienės iš viešbučio virtuvės šefo. Kaskart kitaip, kaskart stebinančiai.
– Atsipalaiduokite romantiškame SPA centre: po dienos nuotykių, praleistų kalnuose, galėsite kasdien mėgautis SPA procedūromis viešbutyje. Jūsų laukia suomiška pirtis su pirtininko imantrybėm; lengva Bio Sauna su pušų spygliais; turkiška pirtis; šaltas Ledo urvas, vidinis ir lauko baseinai, hidromasažinė sukūrinė vonia.
– Sklandi kelionių patirtis: mes pasirūpiname visomis kelionės smulkmenomis: nuo lėktuvo bilietų iki pervažiavimo autotransportu.
– Ekspertų patarimai: profesionalus kalnų gidas užtikrins saugią ir malonią patirtį tiek žygiuojant pėsčiomis, tiek išbandant elektrinį kalnų dviratį, jis taip pat supažindins jus su vietine kultūra & tradicijomis.
– Aukščiausios kokybės įranga: nebijokite dėl įrangos – dviračių nuoma yra įtraukta, todėl gausite aukštos kokybės eMTB dviračius, kad galėtumėte mėgautis optimalia važiavimo dviračiu patirtimi.
Užsisakykite savo gyvenimo nuotykius jau dabar! Šioje kelionėje mūsų siūlomi dienos žygiai Alpėse yra pats geriausias būdas atsipalaiduoti ir praleisti savo išsvajotas atostogas! Šioms nepaprastoms savaitės trukmės kelionėms vietų skaičius yra ribotas, tad rezervuokite savo vietą kau šiandien!

Trumpai:

 • Kelionės trukmė:  8 dienos/ 7 naktys
 • 2024 Datos: Birželio 16-23, Rugsėjo 8-15, Spalio 6-13
 • Skrydis: Vilnius - Bergamo - Vilnius
 • Žygių vieta: Val di Fiemme slėnis, Trentino regionas, Šiaurės Italija
 • Žygių tipas: dienos žygiai
 • Žygių skaičius: 4 pėsčiomis, 2 dviračiais
 • Fizinis įvertinimas: lengvas
 • Apgyvendinimas: 4* viešbutis
 • Maitinimas: pusryčiai, vakarienė
 • Grupės dydis: 12 asmenų
 • Veiklos: Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Kalnų žygiai
 • Trukmė: 8 d.
 • Kaina: 1700€
 • Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Užsakyti