Apie

DOLOMITI PAGANELLA – pačioje „Dolomiti di Brenta“ širdyje įkurtas kalnų dviračių takų tinklas! Nesvarbu, ar esate pradedantysis ar ekspertas – keliaujant čia su šeima ar draugais, mes siūlome visas įmanomas paslaugas, patirti neįtikėtinai smagius nuotykius kalnų dviračiais.

Kaip jūsų kelionių organizatoriai, džiaugiamės galėdami pakviesti jus į nepamirštamą kelionę kalnų dviračiais po nuostabius Dolomitų kraštovaizdžius. Įsivaizduokite kad jus supa didingos viršukalnės, vešlūs miškai ir krištolo skaidrumo ežerai, kuomet jūs važiuojate įspūdingiausiais kalnų dviračių takais pasaulyje!
Džiaugiamės galėdami jums pristatyti Molveno – žavingą Alpių kalnų kaimelį, kuris yra puiki bazė nuotykiams Brenta Dolomituose. Šiame kaimelyje jūs atsibusite viešbutyje, pro kurio langą atsiveria kvapą gniaužiantys Molveno ežero vaizdai, kur kalnai mirga ryto šviesoje. Šiame vaizdingame kaime puikiai dera gamtos grožis ir tradicinis itališkas žavesys, jo nuostabios gatvelės ir jaukios kavinės, tiekiančios stiprius espreso ir skanius pyragaičius. Molveno yra nuotykių gamtoje entuziastų prieglobstis. Nuo žygių pėsčiomis, kalnų dviračių iki sklandymo parasparniu ir laipiojimo uolomis – pramogų čia tikrai netrūksta. O kuomet jūsų pramogų fone yra didingos Brentos Dolomitų viršukalnės, kiekvienas nuotykis atrodo kaip vaizdas iš atviruko.
Leiskitės į nuotykius kalnų dviračiais šiose nuostabiose Molveno apylinkėse su Piligrimu. Mūsų išskirtinė 5 dienų kelionė, skirta nedidelėms, kalnų dviračių entuziastų grupėms.

Pervežimai iš ir į oro uostą, kaip ir MTB ar eMTB dviračių nuoma įtraukta į šios kelionės paketą, todėl viskas, ko jums reikia, yra noras patirti naujus nuotykius ir aistra pažinti nepatirtą. Nesvarbu, ar esate patyręs dviratininkas, ar naujokas, mūsų kalnų gidai pritaikys dienos užduotis pagal jūsų įgūdžių lygį, užtikrindami nepamirštamus ir jaudinančius pasivažinėjimus nelygiu kalnų reljefu.

Po dienos, kupinos adrenalino, ilsėsitės mūsų kruopščiai atrinktame 3-4* viešbutyje, kur, grįžus iš nuotykių, galėsite atsipalaiduoti SPA sveikatingumo centre, kas vakarą dalyvausite skirtingoje 3-jų patiekalų šefo vakarienėje, taip pažindami vietinės virtuvės šedevrus. Tokiu būdu besiilsėdami, per 5 dienas, jūs tikrai atgaivinsite savo kūną ir protą.

Taigi belieka suburti savo draugus, arba nuspręsti jungtis prie mūsų formuojamų grupių, užsirišti batus ir pasiruošti nepamirštamam MTB nuotykiui pačioje Italijos Alpių širdyje!

Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.

Dolomiti Paganella yra Italijos Alpėse esantis regionas, garsėjantis nuostabiu gamtos grožiu, pramogų gamtoje galimybėmis ir turtingu kultūros paveldu. Jis apima Paganella kalnų grandinę, kuri yra didesnės – Dolomitų kalnų grandinės dalis, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gerai žinomą dėl unikalių uolienų ir vaizdingų kraštovaizdžių.
Vertindami užimtų Lietuvos žmonių laiką, bei galimybes greitai ir patogiai atsidurti Italijoje – kelionę Dolomiti Paganella regione sutalpinome į 5 dienas. Kelionės metu turėsite galimybę ir pailsėti nuosabiame kraštovaizdyje įsikūrusiame miestelyje ir atsipalaiduoti maloniame SPA centre gerame viešbutyje ir patirti adrenalino pojūčius, 3 dienas važinėdami kalnų dviračiais po neapsakomo grožio gamtą.
Piligrimo partnerių Dolomituose kalnų gidai lydės jus šiose apylinkėse per jaudinančius nusileidimus, bei kopimus kvapą gniaužiančiais takeliais, užtikrindami, kad kiekvienas posūkis leistų jums jaustis pakylėtais ir gyvais. Šis nuotykis yra ne tik apie adrenalino antplūdį; tai taip pat susipažinimas su turtinga šio nuostabaus regiono kultūra ir istorija. Važiuodami kalnų dviračiais (MTB arba eMTB) turėsite galimybę sustoti žavinguose kalnų kaimuose, paragauti gardžių vietinių patiekalų ir pasimėgauti šiltu žmonių svetingumu. O kai dienos nuotykiai bus baigti, galėsite atsipalaiduoti nuostabiame Alpių viešbutyje įkurtame SPA centre, kurį supa nepaprastas Dolomitų grožis. 
Siūlome prisijungti prie mūsų nuotykių grupės ir sužinoti, kodėl Dolomitai yra tikras rojus kalnų dviračių entuziastams!

Trumpai:

 • Kelionės trukmė:  5 dienos/ 4 naktys
 • 2024 Datos: Birželio 11-15, 18-22; Rugsėjo 10-14, 17-21
 • Skrydis: Kaunas - Bergamo - Kaunas
 • MTB nuotykių vieta: Šiaurės Italija, Trentino - Alto Adige
 • Fizinis įvertinimas: vidutinis
 • Apgyvendinimas: 3* viešbutis
 • Maitinimas: HB - pusryčiai, vakarienė
 • Grupės dydis: 8 asmenys
 • Veiklos: Įvairūs nuotykiai, Kalnų žygiai
 • Trukmė: 5 d.
 • Kaina: 1300€
 • Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Užsakyti