Apie

Pažintinė kelionė į Islandiją, kurios metu išvysite pačius įdomiausius ir lankomiausius objektus, o kelionės pabaigą vainikuos safaris su super džipais. 

Šiaurės Atlanto vandenyne tarp Europos ir Amerikos įsikūrusi kalnuota sala, ugnikalnių ir geizerių šalis, stulbinanti savo kontrastais, kanjonais ir kriokliais bei besikeičiančiais gamtos vaizdais. Islandija – tai sala tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį. Šalyje yra apie 200 ugnikalnių, iš kurių 30 yra nuolat veikiantys. Čia būnant sunku neprarasti laiko nuovokos, nes vasarą saulė išlieka aukštai danguje net iki 23 val. vakaro. Islandija kiekvieną čia apsilankiusį turistą sužavi neįprasta akiai gamta, karštų versmių upėmis ir baseinais, geizeriais ar ugnikalnių išsiveržimais.

Daugiau apie Islandiją >>

Islandijos klimatas yra daug švelnesnis nei galima įsivaizduoti išgirdus šalies pavadinimą (verčiant pažodžiui – ledo šalis) ar pamačius jos geografinę padėtį pasaulio žemėlapyje – visai šalia Poliarinio rato. Pagrindinė priežastis, dėl kurios klimatas Islandijoje yra tinkamas gyventi – šiltosios Golfo srovės atšakos, kurios skalauja pietines ir vakarines salos pakrantes.

Šalyje dažnai lyja, o vėjas yra labai dažnas reiškinys. Labiausiai vėjuota vieta planetoje, kurioje gyvena žmonės, yra Falklando sala. Antra – Islandija. Keliaujant į šią šalį yra būtina turėti drabužius, labai gerai apsaugančius nuo vėjo ir lietaus. Mažiau vėjuoti ir lietingi orai būna birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Vasaros Islandijoje, lyginant su Lietuvos vasaromis, yra pakankamai vėsios. Oro temperatūra retai pakyla virš 20 laipsnių šilumos. Salos pakraščiuose temperatūra svyruoja nuo 12 iki 15 laipsnių, aukštikalnėse – nuo 5 iki 10 laipsnių šilumos. Aukščiausia temperatūra Islandijoje – 30,5 laipsniai šilumos. Ji užfiksuota 1939 metų birželio 22 dieną.

Priešingai nei vasaros, žiemos Islandijoje yra šiltesnės nei Lietuvoje. Žiemą vidutinė oro temperatūra žemiau 0 laipsnių nukrenta tik sausio mėnesį. Kalnuose ir Islandijos vidurio aukštumose yra šalčiau – daugiau nei 10 laipsnių šalčio.

Trumpai:

  • ISLANDIJA: GEIZERIŲ IR LEDO ŽEMĖ
  • Aktyvumo lygis: Įtempta
  • Grupės dydis: Maža grupė (nuo 2 asm.)
  • Aplankomos vietos: Reikjavikas
  • Veiklos: Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Pažintinė/ kultūrinė
  • Trukmė: 6 d.
  • Kaina: 975.00€
Užsakyti