Apie

Puikiausias būdas pažinti Indiją, leistis į kelionę Auksiniu Indijos trikampiu, prijungiant ir Varanasio miestą, kuris tikrai paliks didelį įspūdį Jūsų keliautojo atmintyje.

Kuo ypatinga kelionė į Indiją? Čia kiekvienas keliautojas gali atrasti tai ko jis ieško: autentiška Indijos kultūra, tradicinis maistas, religija, harmonija, skurdas ir chaosas. Sakoma, jog į Indiją yra būtina nukeliauti nors vieną kartą gyvenime.  Visam gyvenimui išliks prisiminimai apie pakrančių vaizdus, kur gyventojai meldžiasi, medituoja ir prausiasi šventuose Gango vandenyse, o ant kranto laužuose deginami mirusieji ir jų pelenai beriami į upę

Įspūdingus vaizdus, kultūrinį šoką bei atsiminimus visam gyvenimui – prižadame!

Esant pageidavimui, galima prasitęsti kelionės trukmę bei koreguoti maršrutą.

Daugiau apie Indiją >>

Ryškūs trys sezonai: vasara, žiema ir musoniniai lietūs. Pastarieji prasideda nuo gegužės vidurio ir sunkiais debesimis slenka žemyn link žemyno pietų iki spalio mėnesio. Geriausia kelionę planuoti sauso ir vėsaus sezono metu, t. y. žiemą (maždaug nuo spalio iki balandžio mėnesio). Labai svarbu pasitarti su patyrusiu kelionių konsultantu, nes tuo pat metu oras gali būti visiškai skirtingas (priklausomai nuo vietovės). Kai Delyje pučia šaltas vėjas, atnešantis snaiges nuo Himalajų kalnų viršūnių, Keraloje, 1000 km piečiau, gali būti šilta, drėgna ir saulėta. Planuodami kelionę turėkite galvoje, kad gali prireikti kelių dienų, kol organizmas pripras prie vietinio klimato.

Goa klimatas tropinis, vasarą būna 30–37 laipsniai karščio, žiemą žemiausia temperatūra – 20 laipsnių šilumos. Geriausia vykti atostogauti spalio – balandžio mėnesiais.

Trumpai:

  • Maža grupė: nuo 2 žmonių
  • Veiklos: Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros
  • Trukmė: 8 d.
  • Kaina: 1,010.00€
Užsakyti