Apie

Geriausias būdas pažinti kitą šalį, yra kelionės. Ypač svetingai Jus pasitiks Gruzija. Visos kelionės metu lankysite įdomiausias Gruzijos vietas, bei gyvensite tikrai geruose viešbučiuose.

Svetingoji Gruzija nepalieka abejingų. Neabejotina – kelionė į Gruziją neleis nusivilti! Čia galima ne tik aktyviai praleisti laiką klanuose ar žygiuojant, bet ir susipažinti su tradicijomis, kultūriniu, religiniu bei kulinariniu paveldu, atsipalaiduoti puikiuose paplūdimiuose bei šalies spa. Viešnagė ir poilsis Gruzijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais.  Gruzinai yra ypatingai šilti, paslaugūs žmonės. Visuomet nukreips tinkame linkme, padės susigaudyti, o jeigu pasakysite, kad esate iš Lietuvos, tai ir į svečius pasikvies ir vyno taure pavaišins. Ko laukiam? Pakuojamės ir lekiam!

Daugiau apie Gruziją >>

Geriausias metas keliauti po Gruziją – vėlyvas pavasaris, vasara ir ankstyvas ruduo. Žiema šalta, tačiau puikus laikas slidinėjimui.

Klimatas Gruzijoje pereinamasis nuo jūrinio iki žemyninio, žemumose – subtropinis klimatas. Juodosios jūros regione vyrauja drėgnas ir šiltas oras, Kaukazo kalnuose kiek vėsiau ir drėgmė nejuntama. Gruzijoje – pereinamasis nuo jūrinio iki žemyninio, žemumoje – subtropinis. Vidutinė temperatūra vasarą 20-24˚C, žiemą -2-4˚C. Vyraujantį švelnų klimatą įtakoja nuo šalto oro srovių iš šiaurės apsaugantys Kaukazo kalnai ir Juodoji jūra, kurios pakrantėse vakaruose formuojasi šiltas, drėgnas oras.

Trumpai:

  • Veiklos: Įvairūs nuotykiai
  • Trukmė: 8 d.
  • Kaina: 795.00€
Užsakyti