Apie

Šioje kelionėje Piligrimo organizuojami žygiai Svaneti regione apima tiek vienos dienos išėjimus ir grįžimus į svečių namus, tiek daugiadienį žygį nuo Mestia iki Ushguli, kuris yra populiariausias daugiadienis maršrutas Gruzijoje. Taip yra visiškai ne be reikalo: trekas yra ne per ilgas, lengvai pasiekiamas, kupinas akį ir širdį jaudinančių Kaukazo vaizdų, suteikiantis progą susipažinti su Svanų kultūra ir tradicijomis. Organizuojame žygius tiek Birželio mėnesį, kuomet Kaukaze žydi kvapą griaužiančios rododendrų plantacijos ir žygį rudenį – kuomet oro sąlygos vaikščioti po kalnus tiesiog puikios dėl puikaus oro.

 

Kelionių datos:

2023.06.18-25

2023.09.06-14

Data gali kisti kelių dienų tikslumu, siekiant optimizuoti skrydžių kainas.

Šios kelionės metu patirsite daug nuotykių: keliausite ir lėktuvu ir žymiąja ‘maršrutka’, o savo kojomis nueisite daugiau nei 80 km. Žygių metu sutiksite bendražygių iš kitų pasaulio šalių, aplankysite ne vieną svetingumu garsėjančią Gruzijos šeimyną, keletą nuo civilizacijos nutolusių Kaukazo kaimų, kur pažinsite tradicinę Svanų virtuvę, turėsite progą grožėtis ir svajoti po žvaigždėtu dangumi didingų kalnų apsupty. Tai – kupina įspūdžių nuotykinė kelionė!

Žygio dienų skaičius – 7 dienos.
Žygių atstumas ± 80 km.
Žygių sudėtingumas – lengvas/vidutiniškas.
Daugiadienio treko startas: Mestia
Daugiadienio treko finišas: Ushguli
Nakvynės –  svečių namuose, pas vietinius.

Kelionė apima keletą žygių, tarp kurių bus ir vienos dienos trukmės žygiai ir pats populiariausias daugiadienis žygis Gruzijoje – Mestia – Ushguli. Visi žygiai planuojami Svanetijos regione, kuris užima labai kalnuotas sritis Kaukazo kalnų grandinėje. Tai – aukščiausia gyvenama žmonių teritorija Europoje, pasižyminti nuostabiais peizažais, reta augalija ir kultūros paminklais. Vakaruose yra Abchazija, pietryčiuose – Lečchumija, rytuose – Rača, o pietuose – Megrelija. Regionas tradiciškai dalijamas į Aukštutinę Svanetiją (Zemo Svaneti) ir Žemutinę Svanetiją (Kvemo Svaneti).

Svaneti yra gražiausias Gruzijos regionas ir visos šalies turistinis pasididžiavimas. Visos nuostabios nuotraukos iš istorinių akmeninių kaimų, sodriai žalių slėnių ir puraus sniego kalnuose … dauguma jų buvo padarytos būtent čia.

Nors Gruzijos valdžia deda dideles pastangas stipriai turizmo infrastruktūros plėtrai statydama naują slidinėjimo kurortą (Tetnuldi), pastatydama naują oro uostą ir ruošdma asfaltuoti kelią iki Ushguli,  gamtos mylėtojams vis dar yra pakankamai daug vietų, kad pamatytumėte “nepaliestą” Svaneti. Dauguma turistų lieka Mestia miestelyje, vaikščiodami dienos trukmės žygius, daugelis iš jų vyksta į Ushguli džipais ir jų nedomina kelių dienų trukmės žygiai. Nors šios kelionės žygio maršrutas nuo Mestia iki Ushguli yra populiariausias Gruzijos trekas, tačiau kol kas jis vis dar išlieka žavus, kupinas įspūdžių ir neatliepiantis Vakarų standartų.

Ši kelionė, apimanti keletą žygių, tai – kupina įspūdžių nuotykinė kelionė, įveikiama daugeliui. Ji nereikalauja didelės ištvermės ar fizinio pasirengimo – pakanka būti fiziškai aktyviam ir psichologiškai pasiruošusiam įveikti laikinus sunkumus.

Trumpai:

  • Vidutine grupė: nuo 6 iki 12
  • Treko sudėtingumas: lengvas/ vidutiniškas
  • Žygių atstumas: ±80 km
  • Veiklos: Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Kalnų žygiai
  • Trukmė: 8 d.
  • Kaina: 800.00€
Užsakyti