Apie

Žygis Svaneti regione nuo Mestia iki Ushguli, yra populiariausias daugiadienis maršrutas Gruzijoje. Taip yra visiškai ne be reikalo: trekas yra ne per ilgas, lengvai pasiekiamas, kupinas akį ir širdį jaudinančių Kaukazo vaizdų, suteikiantis progą susipažinti su Svanų kultūra ir tradicijomis.

Kelionių datos:
2021.07.20-28
2021.08.03-12
2021.09.07-16

Šios kelionės metu patirsite daug nuotykių: keliausite ir lėktuvu, ir traukiniu ir žymiąja ‘maršrutka’ ir džipais, o savo kojomis nueisite daugiau nei 90km. Žygio metu sutiksite bendražygių iš kitų pasaulio šalių, aplankysite ne vieną svetingumu garsėjančią Gruzijos šeimyną, keletą nuo civilizacijos nutolusių Kaukazo kaimų, kur pažinsite tradicinę Svanų virtuvę, turėsite progą nakvoti didingų kalnų apsupty po žvaigždėtu dangumi. Tai – kupina įspūdžių nuotykinė kelionė!

Žygio dienų skaičius – 6 dienos.
Treko atstumas – 90 km.
Treko sudėtingumas – vidutiniškas.
Treko startas: Mestia
Treko finišas: Ushguli
Gyvenimas – 1 naktis kajutėje traukinyje, 7 arba 8 naktys svečių namuose (galima 1 nakvynė palapinėse)

Žygis planuojamas Svanetijos regione, kuris užima labai kalnuotas sritis Kaukazo kalnų grandinėje. Tai – aukščiausia gyvenama žmonių teritorija Europoje, pasižyminti nuostabiais peizažais, reta augalija ir kultūros paminklais. Vakaruose yra Abchazija, pietryčiuose – Lečchumija, rytuose – Rača, o pietuose – Megrelija. Regionas tradiciškai dalijamas į Aukštutinę Svanetiją (Zemo Svaneti) ir Žemutinę Svanetiją (Kvemo Svaneti).

Svaneti yra gražiausias Gruzijos regionas ir visos šalies turistinis pasididžiavimas. Visos nuostabios nuotraukos iš istorinių akmeninių kaimų, sodriai žalių slėnių ir puraus sniego kalnuose … dauguma jų buvo padarytos būtent čia.

Nors Gruzijos valdžia deda dideles pastangas stipriai turizmo infrastruktūros plėtrai statydama naują slidinėjimo kurortą (Tetnuldi), pastatydama naują oro uostą ir ruošdma asfaltuoti kelią iki Ushguli,  gamtos mylėtojams vis dar yra pakankamai daug vietų, kad pamatytumėte “nepaliestą” Svaneti. Dauguma turistų lieka Mestia miestelyje, vaikščiodami dienos trukmės žygius, daugelis iš jų vyksta į Ushguli džipais ir jų nedomina kelių dienų trukmės žygiai. Nors šios kelionės žygio maršrutas nuo Mestia iki Ushguli yra populiariausias Gruzijos trekas, tačiau kol kas jis vis dar išlieka žavus, kupinas įspūdžių ir neatliepiantis Vakarų standartų.

Šis žygis, tai – kupina įspūdžių nuotykinė kelionė, todėl tiklsiai nupasakoti programą bus galima tik iš jos grįžus.

Trumpai:

  • Vidutine grupė: nuo 6 iki 12
  • Veiklos: Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Kalnų žygiai
  • Trukmė: 9 d.
  • Kaina: 500.00€
Užsakyti