Apie

Nuostabios Graikijos Cyclades salos, esančios pietų Graikijoje, tarp Atėnų ir Kretos, susideda iš 39 salų. Kristalinė Egėjo jūra skalauja šias romantiškas salas, tarp kurių mes siūlome savaitę laiko buriuoti beveik nauja jachta ir nerūpestingai siūbuotis.

Egėjo jūra 2022 – “Graikijos Cyclades salos jachta” kelionės datos: 2022 Rugsėjo 24 – Spalio 1 ir Spalio 1-8.

Per savaitę laiko patirsite žavingą Viduržemio jūros didybę ir laukinę gamtą, romantiškus saulėlydžius jachtoje, vakarieniaujant su gera kompanija, šviežiu laimikiu ir vyno taure, pajusite salelių gyvenimo ritmą ir susipažinsite su vietiniais herojais. Salose jūsų laukia baltai mėlyni nameliai ir bažnyčios, siauros ir vingiuotos alėjos, jaukios užeigos ir triukšmingi barai.

Nuo Atėnų šįkart plauksime iki žavios Mykonos salos, garsėjančios ne tik savo paplūdimiais, kurie yra laikomi vienais gražiausių Graikijoje, bet ir pašėlusiu naktiniu gyvenimu. Salos paplūdimiuose Elia, Rojaus, Super Rojaus ar Psarou apstu barų, kuriuose nuolat vyksta siautulingi vakarėliai. Leidžiantis į kelionę su draugais po Cyclades salas, Mykonos salą būtina aplankyti.

Šiuo metu formuojame įgulą, tad suskubkite rezervuotis savo vietas.

Garsiausią Egėjo jūros salų grupę sudaro vienos gražiausių salų pasaulyje! Puošnūs smėlio paplūdimiai, baltos ir mėlynos spalvos architektūra, tradicinis gyvenimo būdas, liaudies muzika, šilti, svetingi žmonės ir necivilizuotas peizažas su izoliuotomis koplytėlėmis paverčia kelionę po Cyclades salas nuostabia gyvenimo patirtimi.

Pavadinimas „Cyclades“ reiškia salas, sudarančias apskritimą (angliškai reiškia „apskritos salos“) aplink šventą Delos salą. Remiantis graikų mitologija, Poseidonas, jūros dievas, užsirūstinęs ant “Cyclades” – liet. Kikladų nimfų, pavertė jas salomis.

Milijonai Graikijos ir užsienio lankytojų kasmet atvyksta į šias salas, norėdami mėgautis akinančia šviesa ir krištolo tyrumo mėlyna jūros spalva, ieškodami rojaus žemėje.

Trumpai:

  • Graikijos Cyclades salos jachta: Egėjo Jūra
  • Aktyvumo lygis: Laisvalaikis
  • Grupės dydis: Maža grupė (8-10 asm.)
  • Data: 2022
  • Aplankomos vietos: Cyclades salos
  • Veiklos: Buriavimas, Gamtos stebėjimas, Įvairūs nuotykiai, Pažintinė/ kultūrinė, Poilsis prie jūros
  • Trukmė: 7 d.
  • Kaina: 1,000.00€
Užsakyti