Apie

Italijos Alpės siūlo daugybę nuostabių vietų važinėtis kalnų dviračiais (MTB). Viena geriausių MTB entuziastų vietų Italijos Alpėse yra Dolomitai, UNESCO pasaulio paveldo objektas, esantys šiaurės rytų Italijoje. Dolomitai gali pasigirti kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais, įskaitant didingas viršūnes, vešlius miškus ir vaizdingus slėnius, kurie yra puiki žaidimų aikštelė MTB dviratininkams.

Savaitės trukmės kelionė prasidės tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Veneciją. Iš ten autobusiuku keliausime į Alta Badia regioną, kur išsinuomavę dviračius savaitę laiko važinėsime kalnų keliukais, kasnakt apsistodami jaukiuose itališkuose kalnų nameliuose atsigaivinti, pailsėti ir pasikrauti savo kūnus, sielas ir elekrinius dviračius.

Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.

Įsikūręs Dolomitų širdyje, Alta Badia regionas dovanoja lankytojams nepaprastą kraštovaizdžio įvairovę. Šiame krašte Unesco paveldas, kultūra ir tradicijos susilieja su nuostabia gamta. Ladinų gyventojai garsėja savo draugiškumu, todėl Badia slėnyje jausitės nuostabiai!

Mūsų siūlomas nuotykis Dolomitinėse Italijos Alpėse, kuomet važinėsime dviračiais, tikrai gali pasigirti viskuo – nuo žaismingų nusileidimų plynu takeliu iki vešlių pušynų; nuo jaudinančių Alpių kalnagūbrių iki piknikų prie kristalinių ežerų.

Važinėdami šiame gamtos priglobstyje, kasdien turėsime galimybę apsistoti jaukiuose kalnų nameliuose, kurie yra kiekvieno žygio į Alpių kalnus akcentas. Apsistojimas viename iš kalnų namelių Dolomitų papėdėje – tai aukščiausios klasės malonumas tiek akims, tiek gomuriui, kuris patiks ir gamtos mylėtojams, ir aktyvaus poilsio mėgėjams, ir gurmanams. Žavingi kalnų nameliai, išsidėstę visame regione, yra populiarios keliautojų, slidininkų ir gurmanų stotelės.

Jei norite patirti nuotykius šiuose kalnuose su dviračiais, bet nenorite didelių iššūkių savo kūnui, tuomet elektrinis kalnų dviratis yra puikus sprendimas: tai įprastas kalnų dviratis su elektros baterija. Turėdami keturis pagreičio lygius, dviratininkai gali, naudodami akumuliatorių, lengviau įveikti kalnų takelių nelygumus, o įveikę įkalnę jausti begalilnį malonumą stabiliai leidžiantis nuo kalno. Su e-dviračiu pasiekus aukštas kalnų perėjas mėgausitės panoraminių snieguotų viršukalnių vaizdais, o ilgi kasdieniniai pasivažinėjimai leis pasinerti į turtingą Italijos Alpių kultūrą. Geriausias dalykas yra tai, kad jūsų laukia kasdieniniai nuotykiai kalnuose su e-MTB ir aukščiausio lygio patirtis nuo pirmojo pedalo paspaudimo iki paskutinės vakarienės, besisvečiuojant jaukiame italų šeimos viešbutyje. Prisijunkite prie mūsų grupės ir patirkite nepamirštamus nuotykius e-dviračiais didingų kalnų apsupty! Šią nepakartojamą savaitę be kitų nuostabių Alpių keliukų, dviračiais įveiksime garsiąją Sellaronda kilpą!

Savaitės trukmės kelionė prasidės tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Veneciją. Iš ten autobusiuku keliausime į Alta Badia regioną, kur išsinuomavę dviračius savaitę laiko važinėsime kalnų keliukais, kasnakt apsistodami jaukiuose itališkuose kalnų nameliuose atsigaivinti, pailsėti ir pasikrauti savo kūnus, sielas ir elekrinius dviračius.

Trumpai:

 • Kelionės trukmė:  8 dienos/ 7 naktys
 • 2024 Datos: Birželio 8-15, 22-29; Rugpjūčio 24-31, Rugsėjo 21-28
 • Skrydis: Vilnius - Venecija - Vilnius
 • Žygių dviračiais vieta: Šiaurės Italija, Pietų Tirolis
 • Fizinis įvertinimas: lengvas
 • Aukščiausia vieta: 2485 m.
 • Apgyvendinimas: 3* viešbutis, kalnų nameliai
 • Maitinimas: pusryčiai, vakarienė
 • Grupės dydis: 8 asmenys
 • Veiklos: Kalnų žygiai
 • Trukmė: 8 d.
 • Kaina: 2200€
 • Užsakydami šią kelionę internetu dabar mokėsite 50% avansą, kuris garantuos jums vietą grupėje. Kitą dalį turėsite sumokėti likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Užsakyti