Apie

Ar žinote, kur dangus aukščiausias? Kur žvaigždės ryškiausios? Kur nuo stiklinio debesies žybsi veidrodinės ežerų akys? Kur paslėpta “Mūsų NASA”, Mėnuleigis ir daugelis kitų įdomių objektų? Taip, viską galima surasti Molėtų krašte! Ši kelionė idealiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes iš įspūdžių ir pramogų sūkurio bus labai sunku ištrūkti!

Senuoju pašto traktu keliaujame link Ukmergės, kur kadaise stovėjusi viena karaliaus Mindaugo laikų pilių. Toliau kelias suka link Aukštaitijos ežerų, kur tarp kalvų ir miškų, greta Molėtų, išnyra įspūdingas statinys, primenantis ateivių kosminį laivą.

Unikalios architektūros statinyje įsikūręs vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje – Etnokosmologijos muziejus. Pasižvalgę į meteoritus, šventus akmenis, Aukštaitijos ežerynus ir susipažinę su lietuvių pasaulėžiūra, toliau keliausime į Žalvario parką.

Tai 40 ha teritorija su daugiau nei 80 netradicinių meninių eksponatų. Jūsų laukia orientacinės varžybos, šūviai iš patrankų ir linksmoji ekskursija, kurios metu pamatysite Visatos kiaušinį, Robinzono namą, Puntuką, Mūsų NASA, didžiausią Lietuvoje Kreivų veidrodžių kambarį, Teleskopą, Kūrybinį kalėjimą, Liaudišką automobilį, Stalkerį, Brolių Grimų kampelį ir kt. Jūsų laukia konkursai ir varžybos, apsilankymas Lietuvos Rekordų paviljone, o vyresniųjų ir Baimės faktorius. Natūralios gamtos prieglobsty, su pakylėta gyvenimo filosofija, netikėtais ir žaismingais atrakcionais pusdienis pralėks lyg akimirksnis…

Trumpai:

  • Aktyvumo lygis: Laisvalaikio
  • Vidutinė grupė: 30
  • Trukmė: 1 d.
  • Kaina: 22.00€
Užsakyti