Pasaulis nuostabus!

Pasaulis nuotabus! Keliaukime po jį kartu! Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio. – Lao Dzė.

Kartais žengti tą žingsnį būna sunku. Sunku, nes reikia išeiti iš savo kasdienybės komforto zonos; sunku, nes kelionę visad gaubia nežinia; sunku, nes laukia nepatirti skoniai, vaizdai, kalbų šurmulys, emocijos, nuovargis…

Kiekviena kelionė praturtina taip, kaip jokia pamoka ar paskaita už uždarų sienų, perskaityta knyga minkštoje lovoje ar pamatytas filmas namuose prie traškančio židinio. Kelionės įspūdžių ir naujų patirčių nepadėsite į banko sąskaitą. Tačiau tai yra tas turtas, kuris niekada nenuvertės, kurio niekas nepavogs, kurio niekam nepadovanosit, kuris visada liks su Jumis.

Mes keliaujame dažnai. Nežinomybė yra mūsų kasdieninė būsena. Naujų patirčių, įspūdžių, vaizdų, skonių, tradicijų pažinimo alkis veja mus tolyn. Kartais keliaujame čia pat, vos peržengę namų slenkstį, kartais skrendame už jūrų marių, kad surastume tai, kas priklausys tik mums ir drauge su mumis keliaujantiems bendraminčiams. Mes visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką ir parodyti kelią pasiklydusiems, ieškantiems ir trokštantiems pažinti, nes pasaulis nuostabus. Atraskime jį drauge.

Piligrimo keliones

Kas mes esame?

Piligrimas travel įsikūrė 1992 metais ir nuo to laiko organizuoja savo klientams nepamirštamas keliones po visą margą pasaulį. Kolektyvo sukaupta patirtis ir neblėstantis noras keliauti padeda Piligrimo keliauninkams nerūpestingai leisti atostogas be jokių rūpesčių.

Teikiamos paslaugos:

  • Nuotykinių kelionių organizavimas
  • Poilsinių kelionių organizavimas.
  • Kelionės į tolimuosius, egzotinius kraštus.
  • Kelionės kolektyvams.
  • Kelionės vaikams.
  • Kelionės po Lietuvą.
  • Individualių maršrutų sudarymas.
  • Viešbučių rezervacija.
  • Aviabilietų rezervacija.
  • Draudimo paslaugos.

Piligrimo organizuojamas keliones galime užsisakyti internetu arba biure. Užsukus į svečius pasikalbėsime apie jūsų kelionių svajones, o Piligrimas pasirūpins, kad tos svajonės taptų nuostabiomis jūsų gyvenimo akimirkomis!

Bendrovė yra įregistruota LR turizmo paslaugų ir išteklių registre ir teikia atvykstamojo, išvykstamojo ir vietinio turizmo kelionių organizavimo paslaugas. Valstybinio turizmo departamento pažymejimo Nr. 011592. Kelionės organizatoriaus prievolių vykdymo užtikrinimo poliso Nr. 741-100676, išduotas ERGO Insurance SE.

Prašymą/ skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, tarnyba@vvtat.lt, tel.: 8 5 2626751, fax.: 8 5 2791466, www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS patformoje http://ec.europa.eu/odr/

Kelionių galerija
Kirgizija Piligrimas Kirgistanas Ala kul perėja 2019