Apie

Miškų ir piliakalnių Dzūkija. Kraštas, apie kurį sukurta tiek daug dainų ir apsakymų, kurio gamta užaugino pasaulinio garso menininkus, viliojantis architektūros paveldu ir įsimintinomis pramogomis. Piliakalniai, vienuolių mumijos, stabuklingų galių turintys šaltiniai ir sūri patirtis – visa tai viešnagę Druskininkų krašte padarys išskirtiniu nuotykiu, kurį galima patirti per vieną dieną.

Ankstyvą rytą išvykimas iš Kauno. Keliaujant link garsiausio Dzūkijos kurorto, trumpas kojų pamankštinimas lipant į Merkinės piliakalnį  ir Merkinės apžvalgos bokštą.

Antrasis sustojimas Liškiavoje, kuri garsėja piliakalnių ir alkakalnių kompleksu. Barokinio stiliaus bažnyčioje stikliniuose karstuose ilsisi vienuolių dominikonų mumijos, o ant gretimos piliavietės stūkso nebaigtos statyti pilies kuoras.

Atvykus į Druskininkus, pažintis su vienu seniausiu kurortu Lietuvoje, kuriame trykšta ne tik mineralinio vandens, bet ir kūrybos šaltiniai. Druskininkuose vaikystę praleido kompozitorius, dailininkas M. K. Čiurlionis, gimė ir užaugo skulptorius Ž. Lipšicas, o šiandien miestą gražina daugybė garsių kūrėjų – broliai J. ir B. Arčikauskai, T. Česnuliavičius, A. Česnulis ir daugelis kitų.

Linksma, nuotaikinga viešnagė Druskenių namuose, kur laukia sūri pamoka ir pažintis su medžiaga, davusią pavadinimą garsiausiam Lietuvos kurortui. Iš druskos galima kalti skulptūras, lipdyti suvenyrus. Vėliau sūrios druskos dulkes bus galima nuplauti Vandens parke, kuriame yra ne tik baseinai, bet ir pirčių zona. Po poilsio ir atgaivos vandens karalystėje, kelionė namo.

Trumpai:

  • Aktyvumo lygis: Laisvalaikio
  • Vidutinė grupė: 30
  • Trukmė: 1 d.
  • Kaina: 25.00€
Užsakyti