Novaturo kelionės

Titulinis puslapis
Poilsinės kelionės
Kruizai

Kruizai

Suraskite kelionę patogiau

Kelionės filtravimas, peržiūra, rezervacija ir užsakymas
 
arba
 
Ieškoti

Paieškos rezultatai


Jeigu norite pabandyti keliauti tikro komforto, grožio bei egzotikos apsuptyje, kruizai po Viduržemio ar kitas egzotiškas jūras, aplakant įdomius pakrančių objektus, bus kaip tik Jums. Kas Jūsų laukia, nusprendus keliauti kruize?
 

Malonumai laive


Galbūt kada nors keliavote su keltu ar paprastu keleiviniu laivu, norėdami pasiekti kitą krantą. Tačiau įprastas vandens transportas gerokai skiriasi nuo kruizinio laivo. Tik kruizas Jums gali suteikti tokį komfortą ir netgi prabangą. Kruizai vyksta su įvairiais didesniais ir mažesniais laivais, tačiau itin svarbi jų funkcija yra užtikrinti keleiviams maloniausią aplinką.


Visi kruizai laivu Jums suteiks patogią pageidaujamą nakvynę vienvietėje ar didžiulėje kajutėje visai kompanijai. Bus pasirūpinama Jūsų miego kokybe – suteikiamos patogios lovos, kokybiška patalynė. Tad naktį kruizai leidžia saldžiai miegoti, o dieną ir vakare – mėgautis laive esančiomis laisvalaikio pramogomis. Priklausomai nuo to, kokiu laivu teks plaukti, galėsite naudotis skirtingomis paslaugomis – tačiau detalų laivo aprašymą matysite dar prieš užsisakant kelionę. Taigi, kruizai laivu Jums pasiūlys koncertus, sporto sales, baseinus, jakuzzi vonias, teniso, netgi golfo žaidimus, plačiaekranius televizorius, netgi pokylių sales ir kt.


Išskirtinis maitinimas


Visai kaip ir aukštos klasės viešbučiai, kruizai Jums suteiks puikų maitinimą – galėsite rinktis iš plataus ir ypatingo valgiaraščio. Esant pageidavimui, galėsite skanauti tik vegetarišką maistą arba kokios nors šalies virtuvės lobynus. Jeigu keliaujate atšvęsti kokios nors šventės, bus pasirūpinta ir specialiu šventiniu meniu.


Įspūdingi kraštovaizdžiai


Kruizas gali trukti kelias ar keliolika dienų, aplankyti vienos šalies pakrantes ar įvairius kraštus. Iš siūlomų maršrutų visuomet galite išsirinkti tokį, kuris iš tiesų Jus maloniausiai nuteiktų. Tarkime, kruizai Viduržemio jūra leis Jums pažinti Italijos pakrantes, o galbūt aplankyti ir Graikijos salas, Ispanijos krantus. Kai kurie maršrutai stengiasi išlaikyti kelionę pernelyg nenutolus nuo krantų – taip, kad Jūs galėtumėte dažnai pamatyti ir sausumą – kiti neria gilyn į jūros vidurį. Pakrantėse, įvairiuose miestuose gali būti ir išsilaipinama, apžiūrint vieną ar kitą vietinę įžymybę.


Viskas suplanuota


Galbūt mąstote, jog kruizai Viduržemio jūra būtų tikrai įdomu – tačiau reikia ir kažkaip nusigauti iki tos jūros. Gera žinia yra tokia, jog su piligrimas.lt Jūs galite rinktis kokį norite kruizą, o visa kelione pasirūpinsime mes – įtraukiant ir keliavimą iš Lietuvos, nakvynę (jeigu būtina) uostamiestyje, kelione atgal. Patarsime ir padėsime išsirinkti norimą kruizą, atsakysime į visus rūpimus klausimus.