Novaturo kelionės

Titulinis puslapis
Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės

Kainos nuo 0 € Paskutinės minutės kelionės

Paskutinės minutės pasiūlymai leis Jums sutaupyti įsigyjant kelionę! Turkija - 179 Eur, Graikija - 278 Eur, o Egiptas - 250 Eur! Nuolaidos kelionėms gali siekti net iki 61%! Novatuo paskutinės minutės pasiūlymai, TezTour degantys kelionių pasiūlymai iki 61% pigiau! Sekite, laukite, o radę - SKUBĖKITE!

Kainos nuo 0 € Pigių kelionių pasiūlymai

Šioje skiltyje rasite įdomius ir įvairius pasiūlymus kelionėms, kurie iš tiesų verti dėmesio!

Novaturo keliones

Novaturo poilsinės kelionės, Novaturo pažintinės kelionės bei paskutinės minutės pasiūlymai! Vos keliais paspaudimais, patys galite įsigyti šio kelionių organizatoriaus keliones. Vos per kelias minutes gausite patvirtinimo laišką, tolimesnius nurodymus bei kelionės dokumentus. Paprasta, greita, patogu!

TezTour kelionės

 TezTour poilsinės kelionės Egipte, Graikijoje, Turkijoje, Kipre, Tailande, Ispanijoje, Kanaruose bei Italijoje. Savarankiška kelionių sistema leis Jums rinktis kiek tik norėsite. Rasite išsamią informaciją apie viešbučius, bei galėsite patys užsisakyti savo atostogas! Mes stebėsime bei prižiūrėsime, jog viskas vyktų skaldžiai, o kilus klausimams galite visuomet kreiptis.

Kainos nuo 1636 € Piligrimo poilsinės lėktuvu

Siūlome mūsų organizuojamas poilsines, poilsines - pažintines keliones į egzotiškiausius pasaulio kampelius. Pailsėkit Bali saloje Indonezijoje, pabraidžiokite Karibuose ar mėgaukitės saule Maldyvuose. Pagal paklausimą suplanuosime Jūsų atostogas bet kurioje vietoje.

 

Kruizai

Nėra tokio kruizo, kurio "Kauno Piligrimas" negalėtų pasiūlyti. Sutvarkysime visus reikiamus dokumentus, suplanuosime skrydžius bei pervežimus, užsakysime ekskursijas pigiau bei padėsime išsirinkti kruizą. Siūlome nuo Baltijos jūros kruizų iki kruizų Antarktidoje! Karibai, Kanarai, Indokinija, Baltijos jūra, Viduržemio jūra... ir tai dar ne viskas! Paskutinės minutės pasiūlymuose kruizai vos nuo 400 Eur.

 

Norite įspūdingai praleisti savo atostogas? Poilsinės kelionės paliks daug nepamirštamų įspūdžių, atpalaiduos bei suteiks jėgų naujai kibti į darbus, grįžus po atostogų. Keliaukite į saulėtus paplūdimius ar slidinėkite kalnuose – rinkitės tai, kas Jums atrodo patraukliausia.


Patogiausias būdas


Jeigu norite itin operatyvios poilsinės kelionės, tuomet rinkitės skrydį lėktuvu. Greitai ir saugiai pasieksite reikalingą kurortą. Norėdami išbandyti naujus potyrius, keliaujant ant vandens, rinkitės kruizą – jis Jums suteiks ir maloniausią komfortą, patogumus pačiame laive. Poilsinė kelionė gali sutapti ir su pažintine – jeigu tai bus poilsinės kelionės autobusu, aplankant įvairias šalis ir objektus, pamatysite ir pažinsite dar daugiau. Išsakykite savo lūkesčius, ir mes padėsime surasti patogiausią variantą.


Jeigu savo atostogas planuosite iš anksčiau, tuomet, tarkime poilsinės kelionės autobusu kainuos šiek tiek mažiau, nei piko metu, vasarą, kai visi skuba užsisakyti kelialapį. Kita vertus, jeigu esate gana spontaniški, galite naudotis paskutinės minutės poilsinės kelionės pasiūlymais. Piligrimas nuolat skelbia apie paskutinius neišparduotus kelionių bilietus – iki kelionės likus savaitei ar kelioms. Tada, žinoma, Jūs taip pat už kelionę galite mokėti mažiau.


Populiarūs maršrutai


Laiko patikrinti populiarūs maršrutai – tai poilsinės kelionės į tas šalis ir poilsiavietes, kuriose vyrauja aukšta aptarnavimo kultūra, o poilsiautojai visuomet grįžta prisisėmę geriausių emocijų.


Poilsines keliones – Turkija – yra itin pamėgtas maršrutas tų poilsiautojų, kurie dievina ramybę, egzotišką kraštovaizdį, šilumą, vandens ir saulės pramogas. Net keli skirtingi Turkijos kurortai (Antalija, Marmalis, Bodrumas, Kemeras ir kt.) pasiūlys Jums aukščiausios klasės poilsį. Poilsines keliones (Turkija) leidžia mėgautis žydra jūra, puikiu klimatu, saulės voniomis, egzotiškais augalais. Gyvenimas puikiame viešbutyje suteikia progą džiaugtis gardžiausiu maistu, ilsėtis prie baseino, mėgautis pirties malonumais ir kt. Jeigu tikitės aktyvesnio poilsio, galite leistis į įvairius žygius, važiuoti keturračiais.


Jeigu norite poilsinės kelionės į Egiptą, Jūs taip pat renkatės populiarų maršrutą. Čia galėsite pamatyti vieną iš pasaulio stebuklų – piramides – taip pat susipažinti su kitokiu vietos gyvenimu, pajusti dykumos dvelksmą. Kelionės į Havajų, Viduržemio jūros ar kitas salas leis pasijusti tikrais nuotykių ieškotojais. Čia gausite didelę egzotikos dozę ir puikiai pailsėsite.