Novaturo kelionės

Titulinis puslapis
Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės

Kainos nuo 360 € Individualios kelionės lėktuvu

Siūlome daugiau nei 40 egzotinių pažintinių kelionių lėktuvu! Meksika, Japonija, Kinija, Etiopija, Iranas, Malaizija, Indonezija, Tailandas, Kambodža, Vietnamas, Mianmaras, Peru, Čilė, Argentina, Indija, Islandija, Šri Lanka, Madagaskaras, Jungtiniai Arabų  Emyratai bei dar daugelis kitų mums gerai girdėtų, bet galbūt nematytų šalių. Siūlome Jums individualiai sudarytas keliones pagal pageidavimus. Sudarome kelionę individualiai arba prijungiame prie grupės.

Kainos nuo 870 € Kelionės lėktuvu su grupe

Egzotinės kelionės su grupe iš Lietuvos arba prijungiant prie grupės nuvykus į šalį. Patikimi ir ilgamečiai partneriai pasitiks ir lydės visos kelionės metu. Iranas, Portugalija, Etiopija, Kuba, Tailandas.... Jūsų pageidavimu galime parinkite kelionę su grupe iš Lietuvos ar prijungiant prie užseniečių grupės.

Pažintinės kelionės autobusu

Pažintinės kelionės su grupe autobusu iš Lietuvos. Visos kelionės metu Jus lydės kelionių vadovas. Didelis pasirinkimas leis Jums rasti tai ko ieškote. Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Vokietija, Skandinavijos šalys, Danija Latvija, Lenkija, Italija, Balkanai, Graikija, Makedonija bei daugybė kitų nuostabių šalių.

Kainos nuo 25 € Kelionės kolektyvams po Europą

Organizuojame keliones kolektyvams. Siūlome savo paruoštas programas arba sudarome individualius bei autorinius maršrutus pagal pageidavimus. Keliones organizuojame po visą pasaulį tiek lėktuvu, tiek autobusu.

 

Kainos nuo 67 € Vaikų kolektyvams

Organizuojame klasės išvykas, eksursijas po Lietuvą bei Europą. Pramogos žymiausios Europos pramogų parkuose. Organizuojamos specializuotos kelionės vaikams.

Pažintinės kelionės leis Jums aplankyti tuos kraštus, kuriuose pamatysite visiškai kitokią kultūrą, įspūdingus kraštovaizdžius, išgirsite negirdėtą kalbą, susipažinsite su pasaulio stebuklais.

 

Oro transportu


Pažintinės kelionės lėktuvu yra greitas keliavimo būdas. Labiausiai jis tinka tada, kai norima pasiekti iš tiesų tolimus kraštus. Pavyzdžiui, keliaujama į kitus žemynus, į tokias šalis kaip Meksika, Tailandas, Australija ir pan. Žinoma, pažintinės kelionės lėktuvu gali vykti ir norint pasiekti artimesnes valstybes, tarkime, Europos šalis. Jeigu atostogoms negalite skirti daug laiko, geriau Jūsų pažintinės kelionės apims daugiau dienų kitoje šalyje, o ne užims visą kelionės į šalį laiką. Kitaip sakant, skriskite, jeigu taupote savo laiką. Kelionės kainos gali būti įvairios – tiek vykstant lėktuvu, tiek vandens ar oro transportu, tad išskirti oro transportą kaip pigiausią ar brangiausią būtų vienodai netikslu.


Autobusu


Pažintinės kelionės autobusu paprastai vyksta keliaujant į netolimus kraštus. Mat malonu keliauti, kai važiavimas į vieną pusę netrunka daugiau nei kelių dienų. Žinoma, įmanomos pažintinės kelionės autobusu itin komfortabiliu, tačiau tai vis tiek yra natūralu, jog žmogui praleisti per daug laiko sėdimoje padėtyje nėra labai naudinga. Tačiau tokios pažintinės kelionės turi ir aiškius savus privalumus. Kai kuriuos žmones kankina itin didelė baimė skristi lėktuvu arba plaukti laivu – tuomet sausumos transportas atrodo vienintelė alternatyva. Be to, vykstant autobusu pažintinės kelionės gali kainuoti nebrangiai, jeigu keliauja didelė grupė žmonių: darbo kolektyvas, moksleiviai ar pan.


Po Lietuvą


Kartais norime ištyrinėti egzotiškus tolimus kraštus, tačiau net nežinome, kokių slėpinių yra mūsų šalyje. Tad pažintinės kelionės po Lietuvą gali nustebinti net ir mėgėjus keliauti po pasaulį. Pamatykite visas šalies įžymybes ir paslaptis, išklausykite gido pasakojimus. Taip pat pažintinės kelionės po Lietuvą bus puiki dovana čia atvykstantiems svečiams iš užsienio. Atvykėliai galbūt negebės patys greitai ir operatyviai susiorganizuoti gero maršruto po šalį, tad užsakykite kelionę iš anksto, sumokėdami optimalią kainą bei nusimesdami visus organizavimo rūpesčius nuo savo pečių.