Novaturo kelionės

Titulinis puslapis
Kelionių naujienos

Naujienos / Akcijos

2016
2015
2014
2013
2012
2017 m. išankstiniai VASAROS sezono pardavimai! 2016-10-11

Šiandien atsidaro  2017 m. vasaros atostogų sezono išankstiniai pardavimai! Jūsų  vasaros atostogų akimirkos bei įspūdžiai nuotraukų albumuose atsidurs jau netrukus, todėl dabar pats tinkamiausias metas pasinaudoti visais išankstinių pardavimų privalumais ir susiplanuoti savo vasaros atostogas!

 

ŽIEMOS SEZONO IŠANKSTINIAI PARDAVIMAI ! 2016-05-17

Draugai, 

Naujasis sezonas gausus naujų ir jau pamėgtų poilsio krypčių, kuriose saulės spinduliai lepina ištisus metus, slidinėjimo atostogų pasiūlymų bei pažintinių kelionių autobusu ir lėktuvu maršrutų. Kviečiame nieko nelaukti ir pasinaudoti visais išankstinių pardavimų privalumais bei privilegijomis.

 

 

Krypčių savaitė - ISPANIJA 2016-05-16

Mielieji,

Jūsų dėmesiui – trečioji vasaros atostogų krypčių savaitė – ISPANIJA! Poilsiaukite žavinguose MALJORKOS, ALMERIJOS ir BARSELONOS kurortuose. Puikus klimatas, romantiškos pakrantės, smėlio paplūdimiai, vaizdingas ir įvairus kraštovaizdis – viskas, ko reikia puikiam poilsiui. Pasiūlymai galioja birželio - rugsėjo mėnesių išvykimams.

Atostogų krypčių mėnuo - Turkijos savaitė! 2016-05-02

Mieli keliautojai,

krypčių savaitės grįžta! Ir pačiu laiku! Visi su didžiausiu nekantrumu laukiame kaitrių saulės spindulių ir šilumos, todėl pirmoji atostogų kryptis – TURKIJA! Kviečiame vasaros maudynių sezoną pradėti svetinguose Antalijos, Dalamano ir Bodrumo kurortuose. Pasiūlymai galioja birželio - rugpjūčio mėnesių išvykimams. Visus pasiūlymus rasite prisegtame dokumente, o laiške žemiau - geriausios kainos ir populiariausius tarp klientų pasiūlymus bei skrydžių bilietų kainas tiems klientams, kurie pageidauja tik nuskristi į pasirinktą atostogų kryptį.

Akcija galioja - 2016.05.02 - 05.08

Kaip nepasiklysti svetimoje šalyje? 2016-03-31

 Dažnas turistas, tiek naujas, tiek jau patyręs, susiduria su ta situacija, kai svetimoje šalyje, vienu ar kitu momentu, ima ir pasiklysta. Tiek dėl to, kad per toli nuėjo nuo gyvenamosios vietos, tiek dėl to, kad pametė kelionės gidą ar grupę.

Įspūdingiausi pasaulio pėsčiųjų takai 2016-03-30

Šiame straipsnyje aprašomi takai skirti tik pratusiems daug vaikščioti. Privalote turėti stiprius plaučius, tvirtas kojas ir gerai iš anksto pasiruošti. Bet jei pasiryšite praeiti šiais takais, prižadu Jums, patirsite tai, ko neužmiršite visą gyvenimą.

10 priežasčių, kodėl verta aplankyti Islandiją 2016-03-29

 Visų aprašytų reiškinių vienos kelionės metu jums pamatyti tikrai nepavyks, nebent keliautumėt kelis mėnesius ar pusę metų. Jei pamatysite bent 6-is iš 10-ies mano rekomenduojamų gamtos stebuklų (tai padaryti tikrai įmanoma), jūsų kelionė bus nuostabi!

Įdomiausių šalių sienų TOP10 2016-01-29

Nors ir visi esame žmonės, tačiau reikia nepamiršti, jog skirtingose šalyse vyrauja skirtinga kultūra bei papročiai, todėl kiekviena valstybė turi būti žymėti savo teritoriją. Šį kartą Jums pristatome keisčiausių šalių sienų TOP10

TOP 10 ilgiausių skrydžių 2016-01-28

Ilgai trunkantys skrydžiai dažną keliautoją vargina, tačiau skrendant į tolimus kraštus toks keliavimo būdas yra neišvengiamas. Pastaruoju metu didžiosios aviakompanijos vis dažniau pristato vieną už kitą ilgesnius maršrutus.
2016  Sausio 27 d. Qatar Airways paskelbė organizuojantys ilgiausius skrydžius istorijoje maršrutu: Doha (Kataras) - Oklandas (Naujoji Zelandija). Tokia kelionė truks apie 18 val. 40 min. ir iš viso keleiviai įveiks 14 538km! Tačiau Singapore Airlines jau planuoja 2018 m. pagerinti šį rekordą paleisdami maršrutą Singapūras (Singapūras) - Niujorkas (JAV). Šio skrydžio metu per 19 valandų būtų įveikiama 15 327 km! 

Pristatome Jums ilgiausių skrydžių TOP10

Naktis Žemėje: 25 nuostabios nuotraukos iš kosmoso 2015-08-17

Tai ne įvairių kompiuterinių programų pagalba sukurtos nuotraukos, tai nuotraukos iš NASA kosmoso stoties! Naktinis Žemės planetos vaizdas iš viršaus - kvapą gniaužiantis!

Miestas praleidęs 25 metus po vandeniu 2015-05-04

Šiandien Villa Epecuen miestelis, esantis Argentinoje, 530 km į pietus nuo Buenos Aires po 25 metų pertraukos yra atviras turistams. Kadaise buvęs turistų traukos centru, kuriame per keletą mėnesiu apsilankydavo daugiau nei 25 000 turistų,  25 metams buvo palaidotas po vandeniu.

1985 lapkričio 05 d. pakilęs potvynis pralaužė pirmąją užtvanką, o vėliau ir pylimą, kuris saugojo miestą. Greitai vandens lygis pakilo iki 10 metrų ir šią vietą apsėmė. Ji tapo nebegyvenama. Po šios stichinės nelaimės, miestelis taip ir nebuvo atstatytas... Šiandien - po 25 metų šis miestas buvo iš naujo atrastas. Štai kaip atrodo miestas, praleidęs 25 metus po vandeniu.

Viešbučiai - ką verta žinoti visiems keliautojams 2015-03-24

Daugeliui žodis viešbutis, tai pastatas, tam tikram laikui suteikiantis mokamą nakvynę bei maistą, dažniausiai turistams...tačiau jei planuojate atostogas, verslo ar kitokią kelionę - tai elementas, be kurio daugeliu atvejų kelionės neįsivaizduojamos. Tai būtina dalis, nuo kurios priklauso jūsų kelionės patogumas, jūsų poilsis, bei pasitenkinimas viešnage svečioje šalyje. Taigi renkantis viešbutį, pravartu žinoti keletą dalykų, padėsiančių apsispręsti ir išsirinkti kambarius bei paslaugas pagal savo poreikius bei piniginės storį.

Chand Baori - giliausias ir gražiausias šulinys Pasaulyje 2015-02-10

Indijoje, netoli Džaipuro miestelio, galima rasti paslaptingiausią vietą Žemėje, tai - laiptuotas šulinys Chand Baori. Šis kūrinys yra laikomas tikru architektūriniu stebuklu. Šulinys labai primena apverstą piramidę. Šio statinio trys sienos turi laiptus, net 3500, kuriais galima nusileisti prie vandens.

 

Susiplanuok kelionę pats! 2015-01-06

Keliautojai,

Siūlome Jums susiplanuoti kelionę patiems! Būkite visiškai savarankiški ir nepriklausomi nuo kelionių organizatorių! Viską, ko reikės Jūsų kelionei rasite čia.

Kokia nauda mums? Jūsų troškimas keliauti ir gera nuotaika atostogų metu. Mes viską sudėjome į vieną vietą, kad būtų patogu Jums. Nedelskite ir patys susikurkite savo atostogų nuotaiką.

Superkilen Parkas 2014-10-08

Superkilen – viešasis parkas Nørrebro rajone, Kopenhagoje. Šis parkas sukurtas dizainerių  grupės Superflex bendradarbiaujant kartu su kraštovaizdžio architektų įmonėmis iš Vokietijos ( Bjarke Ingels Group ir Topotek1). Parkas atidarytas 2012 m. birželio mėnesį ir yra sudarytas iš 3 erdvių: raudonosios aikštės, juodosios rinkos aikštės bei žaliojo parko.

Pontė Vekijo - "senasis tiltas" 2014-08-14

Tai, pats seniausias akmeninis arkinis tiltas Europoje, esantis Florencijoje (Italija) vis dar atliekantis savo pirminę funkciją. Tiltas pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose minimas 996 m., tačiau 1117 m. potvynio metu, jis buvo apgadintas. Atsatytas tiltas vėl nukentėjo ir 1333 m. buvo apgriautas, o 1345 m. buvo atstatytas bei įgavo tokią formą, kokią išlaikė iki šių dienų.