Novaturo kelionės

Titulinis puslapis
Kelionių idėjos

Kelionių idėjos

Kainos nuo 610 € "Sandals" - romantškoms atostogoms

 

Kainos nuo 2028 € Kelionės kartą gyvenime

Kauno Piligrimas pristato keliones, kurios yra kitokios nei visi esame įpratė. Čia nebus poislio prie vandens, prabangaus komforto, saulės voniu bei pergrūstų gatvių. Šių kelionių metu pamatysite saugomas, turizmo nepaliestas, visiškai savo autentiką išlaikiuses vietoves, šalis bei miestus.  Atsiminimai visam gyvenimui - garantuoti!

Patarimai keliautojams

Patarimai keliaujantiems, informacija, svarbi kelionių informacija, naudingos nuorodos bei šalių įpatumai. Nieko nelaukite ir pasirūpinkite visuo iš anksto. Supraskite ir sužinokite skirtumus tarp Egipto ir Turkijos! Kuom skiriasi Jums siūlomi kurortai, nes tai gali visiškai pakeisti Jūsų atostogas. Pateikiama informacija apie ekskursijas bei lankomas vietas.

Susiplanuok kelionę savarankiškai

Keliautojai,

Siūlome Jums susiplanuoti kelionę patiems! Būkite visiškai savarankiški ir nepriklausomi nuo kelionių organizatorių! Viską, ko reikės Jūsų kelionei rasite čia.

Kokia nauda mums? Jūsų troškimas keliauti ir gera nuotaika atostogų metu. Mes viską sudėjome į vieną vietą, kad būtų patogu Jums. Nedelskite ir patys susikurkite savo atostogų nuotaiką.

Susikurk maršrutą pats į Indiją

Pateikiame galimybę susikurti maršrutą į Indiją patiems!

Susikurk maršrutą pats į Islandiją

 Pateikiame galimybę susikurti maršrutą į Islandiją patiems!

 

 

Kelionių organizatorius "Kauno Piligrimas" pristato Jums pigių kelionių idėjas iš Kauno, Vilniaus bei Lenkijos. Pateikiami naudingi, įvairūs patarimai keliaujantiems į jau turistų pamėgtus kurortus. Pristatome naują kelionių kategoriją "Kelionės kartą gyvenime". Tai kitokios kelionės nei esame įpratę keliauti. Šie maršrutai skirti tikriems kelionių fanatikams bei tiems, kurie yra išnaršę pusę pasaulio. Šioje skiltyje rasite nuolat atnaujinamus pigių kelionių pasiūlymus, išskirtines keliones bei naudingus patarimus.